2752
2734
عنوان

دیگه چه کوفتی میخوان به خوردمون بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 78 پست
یوشا جون من بحثی ندارم چیزی که میدونم گفتم بری اون تاپیک دوستانی دیگه من جمله دوستی که کار همسرش این هست تائید میکنه ولی یه جا بیشتر یه جا کمتر
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
عزیزم همه ی کارخونه ها این روغنو مصرف میکنن برای همین میگن ماست و شیر پرچرب نخورید... چون همه ی کارخونه ها تو ایران مال آقا زاده ها و از ما بهترونه. غیر از خودشون باشی زمین میزننت مگر بهشون رشوه های آنچنانی بدی. که اونوقتم نمیتونی از پس اون سهم زیاد بربیای.
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک برسرشون یه موقعه من پیش خودم میگم زندگى. عشایرى ارزشش از زندگى کردن تو شهرا و کشوار بزرگ صنعتى بیشترههه لاقل زندگى عشایرى اب وهوا سالم دارى خوراک و پوشاک طبیعى به دست میاد نخواستیم بابا تکنولوژى با ضرر من خودم ایران زندگى نمیکنم ولى دلم براى خانواده ام اطرافیانم میسوزه
2731
تو کل جهان همینه... چندسال پیش یک کارشناس خارجی اومد گفت که چندساله کارخونه پپسی از جنین بچه برای طعم دهنده نوشابه هاش استفاده میکنه..
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
اینا که مهم نیست مهم ساپورته مهم حجاب زنهاس که رعایت نمیشه مهم مانتو هاى تنگو کوتاهه مهم لاک و رژ قرمزه جون مردم مو هم نیست خانواده خودشون توو آمریکا و اروپا کیف میکنن به درک سر ما چى میاد جیبشونو از خون ما پر پول کردن جونمون چه ارزشى داره
خداروشکرماشهرستانیم همه لبنیاتمون محلیه گوشت ومیریم از روستاهای کوههای اطراف گوسفند میگیریم بین چندنفرتقسیم میکنیم مرغ هم همینطور فقط نونمون نون نونواییه که سالم نیست وابمون باید یه اب تصفیه کن بخریم میوه هامونم ازسرجالیزمیخریم ودرخت میوه هم توحیاطمون هست میمونه فقط روغن نباتی
راست میگه سارا گلى جون همه جاى دنیا این چیزا دارن من خودم کانادا زندگى میکنم مثلا میگن اب شیر اینجا رو نخورید توش جیوه داره بجوشونید یا از اب معدنى استفاده کنید اخه اب معندنى هم همون قدر ضرر داره که اب شیر میگن جیوه داره حالا ما موندیم کدوم اب سالم تره
ازدندونای بچه هامون مشخصه اوضاع چقدرخرابه نسل قبل ازمادندوناشون تا 70 سالگی جواب میداد دندونای همسنای من فکرنکنم تا 50 جواب بده دندونای دخترای من ازالان شروع کرده خراب شدن دندونای بچه های دوساله روالان پرمیکنن یعنی الان سه نسل من که 35 سالمه و دخترای بزرگم که 18 سالشونه ودختردوسالم باهم دندونمون در یک وضعیته
نیلی جون اونجا حداقل میگن... اینجا میزارن که سموم خوب توی تمام سلولهای بدنمون رسوب کنه بعد میگن . خیلی هم شفاف نمیگن .
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...