2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم دکتر من یه کیست آندومتریوما در ابعاد 12*15*20 در تخمدان راستم دارم.حالا من به خاطر عواقبی که این کیست داره و موجب نازایی میشه خیلی نگرانم و اینکه شنیدم موجب سقط میشه حالا اگر راهی هست که مطمین بشم سونولوژیستم درست تشخیص داده یانه لطفا بهم بگید و اینکه اگر هست چکار کنم که بزرگ تر نشه توصیه خاصی اگر نیاز هست بگید تا انجام بدم خانم دکتر من خیلی نگرانم ترو خدا جوابمو بدید
2728
سلام خانوم دکتر
من هفته ٢٣ هستم. و یه وقتایی دردای شبیه پری دارم. طبیعیه این دردا ؟
نی نی هم خیلی تکون میخوره و توی سونو هم جفت رو لو لایینگ زده. ممکنه دلیلش اینا باشه ؟
ترشحات بی رنگ و بو و چسبنده خطرناکه ؟

ممنون از راهنماییتون
گل پسرم خوش اومدی به آغوشم
سلام خانم دکتر خواهش میکنم جوابمو بدین اون مشکلم که جواب ندادین.دو روز پیش از کرم موبر استفاده کردم باعث شد دهانه واژنم قرمز بشه و دچار خارش شدم.چیکار کنم خانم دکتر چی باید استفاده کنم خوب بشه.واسه حاملگی هم دارم اقدام میکنم.با تشکر
2740
سلام خانم دکتر
من قبل از ماه رمضان چند هر روز ورزش سخت میکردم البته چندساله ورزش میکنم از 17 تیر لک دیدم بعد پری شدم تمام آزمایشات هورمونی را دادم همشون خوب بود شهریور رفتم ورزش بازم لک دیدم دکتر بهم دوفاستون داد روز 16 پری به مدت 10 روز
مهر ماه نرفتم ورزش و لک ندیدم الان سوالم اینه: دوماه است اقدام کردم برای بارداری و روز 18 پری هستم می تونم روزی یک بار برم ورزش یا اینکه اصلا نرم؟
اینم بگم که وقتی دوفاستون میخوردم و ورزش رفتم بازم لک دیدم فرقی به حالم نکرد.
چرا لک میبینم سونو رحمم هم خوب بود؟ به نظرتون ورزش برم یا نه (هفته ای یک بار)
سلام خانم دکتر
من قبل از ماه رمضان چند هر روز ورزش سخت میکردم البته چندساله ورزش میکنم از 17 تیر لک دیدم بعد پری شدم تمام آزمایشات هورمونی را دادم همشون خوب بود شهریور رفتم ورزش بازم لک دیدم دکتر بهم دوفاستون داد روز 16 پری به مدت 10 روز
مهر ماه نرفتم ورزش و لک ندیدم الان سوالم اینه: دوماه است اقدام کردم برای بارداری و روز 18 پری هستم می تونم روزی یک بار برم ورزش یا اینکه اصلا نرم؟
اینم بگم که وقتی دوفاستون میخوردم و ورزش رفتم بازم لک دیدم فرقی به حالم نکرد.
چرا لک میبینم سونو رحمم هم خوب بود؟ به نظرتون ورزش برم یا نه (هفته ای یک بار)
سلام خانم دکتر من باردار بودم که تو هفته 8 بارداری ضربان قلب جنین توقف پیداکرد چون سقط نشد بادارو سقط کردم چندتا سوال خدمدتون داشتم؟ممنون میشم راهنماییم کنید
ممکنه ترس ناگهانی باعث ایست قلب جنین بشه؟
من قبلا اصلا کیست نداشتم وقتی باردار شدم کیست 4 سانتی تو تخمدانم ایجاد شد که جدیدا شده 2سانت نیاز به دارو داره یاممکنه خودبخود برطرف شه؟این کیست ممکنه نزاره پریود شم؟
ازمایش انعقاد خونو خود ایمنی خوبه انجام بدم ؟تو اینترنت خوندم تاثیر داره در ایست قلب جنین؟من قبلا چسبندگی کوچیکی داشتم که باعکس رنگی برطرف شد و همون ماه باردار شدم الان که با شیاف سقط کردم ممکنه دوباره چسبندگی پیداکنم؟شرمنده
سلام خانم دکتر
من مهر پارسال در اولین اقدام باردار شدم ولی تو هفته پنجم پوچ بود و سقط شد... اردیبهشت ماه سونوی واژینال دادم فولیکول داشتم اما اقدام نکردم...مرداد ماه دوباره دکتر رفتم آزمایش هرمون گرفت گفت پایینه متفورمین و لتروزول داد که هر روز صبح متفورمین می‌خورم و لتروزول رو هم از روز سوم قاعدگی به مدت پنج روز
بعد از سه ماه هنوز خبری نیست ....
از کیت تخمک گذاری استفاده می‌کنم 25 مهر پریود شدم و دو هفته پیش سه بار اقدام داشتم... چهارشنبه پیش دوباره کیت زدم یعنی حدود 20 روز بعد از پریودی دوباره کیت مثبت شد ترشح و علایم تخمک گذاری رو داشتم
یعنی امکان داره دوبار تخمک گذاری در بدن رخ بده؟
کیت اشتباه کرده یا من دچار اختلال در تخمک گذاری هستم؟
من در صبح 15 مرداد 93 متوقف شدم...
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم دکتر عزیز
مادرم به علت خونریزی های شدید و طولانی و سن 47 سال تست پاپ اسمیر انجام دادند و در ادامه کورتاژ تشخیصی که پاسخ آن اتهاب سلولها بود. بعد از آن خونریزی ها شدید شد و گاها قطع نمیشد. ار=ز قرص های ضد بارداری مفنامیک اسید و غیره استفاده کردن موقتی قطع شد و دوباره شروع شد از پروژسترون 4 آمپول و دفیرلین یک نوبت استفاده کردند موقتی قطع و دوباره آغاز شد.به علت عمل برداشتن کیسه صفرا که اخیرا انجام شده امادگی عمل برداشتن رحم را ندارند.ایشان کم خون هستند.3 نوبت دیگر از دفرلین در 3 ماه آینده باقی مانده.آیا میتوان به قطع خونریزی امیدوار بود/در ضمن ضخامت دیواره رحم زیاد است.ایا این مشکلات ناشی از یائسگی است؟با احترام و تشکر
2706