2737
2734
سلام عزیزم من 3 ماه خوردم اما با این قرص نتیجه نگرفتم
دکترم هم نه سونو داده بود نه آمپول
اتفاق خاصی نیفتاد سر موعد پری شدم فقط خیلی زیاد بود خونریزیم همین
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی یا باردار میشی یا نمیشی

من چند بار لتروزول خوردم بدون آمپول اتفاقی نیفتاده ..
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2728
من یه ماه خوردم امپول گی نیوردم به اندازه کافی
ماه بعد دل درد گرفتم رفتم دکتر گفت کیسته
البته دو سری دکتر بهم امپول نداد گفت خودش داره ازاد میشه
اگه خودش ازاد شه امکان هست حامله بشی ان شاالله
اگه ازاد نشه کیست میشه
http://ninigogoly.niniweblog.com برامون یادگاری هم بذارید
آخه تازه ماه سوم اقدام بودم رفتم دکتر گفت تنبلیه حالا گفتم این ماه بخورم ببینم چی میشه اگه نشد ماه بعد برم آمپول بزنم ولی میترسم کیست بشه؟؟؟
دردونه من هدیه ی امام حسین (ع) و علی اصغرشه..یاعلی اصغر یا باب الحوائج..
2740
من از اردیبهشت رفتم چکاب برای اقدام همه چیز خوب بود ولی یه سونو گفت تنبلی داری بعد خواهرشوهرم گفت متفورمین بخور منم خوردم و پریم دقیق دقیق شد اما ماه بعدش که البته خیلی سفر رفتم پریم 19 روز عقب افتاد برا همین رفتم دکتر بهم اینو داد
البته پریم که عقب افتاد رفتم یه سونو واژینال دکتره گفت کیست نداری اصلا حالا نمیدونم فقط رحممو گفت یا تخمدان هامم دید.
هیجى عزیزم مثل من با ماه اول مصرف بدون آمبول و سونو باردار میشى؛ انشالاه
نام پروردگارت را یاد کن و تنها به او دل ببند اوست پروردگار مشرق و مغرب که معبودی جز او نیست پس او را تکیه گاه خود انتخاب کن.
2706