2733
2734
سلام بچه ها خوبید ؟ کسی میدونه برای رشد موی جنین چی خوبه ؟
پروردگارم ؛ همه چیزم از توست و فقط به تو ایمان دارم و امید والسلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم موی جنین هرچقدر هم زیاد باشه بعد از یکی دو ماه کاملا میریزه و موی خودش جایگزیزن می شه درهرحال با خوردن سبزی می گن موی جنین زیاد میشه دختر من که تقریبا کچل بود ولی به سرعت مو درآورد و خیلی هم پرپشت
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
2728
فکر کنم بیشتر ارثی باشه ربطی به تغذیه نداشته باشه من دخترم که اومد دنیا کلی مو داشت مادرشوهرم گفت که شوهرمم اومده دنیا اینجوری بوده بعدش دخترم همه موهاش ریخت و کچل شد و بعد دوباره مو دراورد
یه بنده خدایی تو سایت یک دکتر زنان نوشته بود من بینیمو عمل کردم و شوهرم هم همینطور می خاستم بدونم بچم بینیش چجوری میشه مثل قبل عمل میشه یا بعد عمل... عزیزان این چیزا همه ارثیه...
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
2740
راضیه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
مرسی بچه ها . اما من وقتی دنیا اومدم کچل بودم شوهرمم زیاد مو نداشت اما دختر اولم خیلی مو داشت و این باعث زیباییش میشد. دوست دارم دختر دومم هم مو دار بشه . البته من سبزی زیاد خوردم امیدوارم تاثیری داشته باشه
پروردگارم ؛ همه چیزم از توست و فقط به تو ایمان دارم و امید والسلام
2706