2733
2734
عنوان

استعفا از کار

2927 بازدید | 150 پست
سلام به همه. من شاغلم و استخدامم . 11 ساله سابقه پرداخت بیمه دارم . اما 2 تا دختر 5ساله و 1 ساله هم دارم . مشکلات نگهداری از بچه هام زندگیم رو فلج کرده . 7 صبح با چه مکافاتی بیدارشون می کنیم و میبریمشون مهد . مهد ها هم که دیگه نگفتنی اند.عصر با چه مصیبتی باید هر دوشون رو خودم بیارم خونه . بدو بدو کار و خونه و کار بچه ها و .... این سیکل مسخره و پرفشار دوباره میچرخه و میچرخه. تازه هنوز بچه هام مدرسه نمی رن .اگه مدرسه ای بشن که کلی زحمتام بیشترم میشه . مثلا چون کارما تابستون تعطیل نیست اگه دخترم بره مدرسه اونوقت تابستونا که دیگه مهد بچه های بالای 6 سال رو راه نمیده .چیکارکنم ؟؟؟؟؟؟

تصمیم گرفتم استعفا بدم . بشینم توی خونه سر زندگیم و بچه هام . برم کارت قالیبافی هم بگیرم و یه دار تابلو فرش و برم زیر حمایت بیمه زنان قالیباف . یه 9 سالی هم اینطوری بیمه بدم و بعدهم با بیمه زنان قالیباف بازنشسته بشم . حداقل خودم بالای سر چه هام تو خونه هستم که .

دیگه از کار کردن خسته شدم . تقریبا همه دودوتا چهارتاشم کردم . خودم و همسرم راضی شدیم . از نظر مالی هم همسرم فکرش رو کرده میگه تاعید قسطهامون سبک تر میشن. اما هر کی میرسه میگه اشتباه میکنی ، اشتباه می کنی !!!!!!!!!!!!!! موندم چه کنم ؟؟؟؟؟؟
مامان پرنیان و پارمیس
عزیزم بچه هات بزرگ میشن و بعد پشیمون میشی که استعفا دادی به هرحال خودت خواستی که دوتا بچه داشته باشی و سختیش رو به جون خریدی من که میگم این چند سال هم تحمل کن بزرگتر میشن زندگی روی روال میفته
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
ببین عزیزم شما میخوای مادر خوبی باشی یا کمک همسری؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قالیبافی هم خواهر شوهر من رفت دوسه تا هم تابلو بافت چشماش داغون شد درامد خاصی هم کسب نکرد ولش کرد به این چیزافکر نکن من میگم اگر استخدامت درست و حسابی هست یه مدت مرخصی بگیر استراحت کن
2731
یه مدت مرخصی بگیر
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
2740
کارت سخته یا اسون
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
به نظر من که بدترین و توهین آمیز ترین چیز توی زندگی برای زن وابستگی مالی به همسر هست هرجورش رو حساب کنی من باشم که به هیچ عنوان کاری رو که الان خیلیا براش حسرت میخورن رو به آسونی ول نمیکنم
2706