2737
2739
عنوان

تجربه های من از زایمان

160 بازدید | 19 پست
بالاخره بعد از دوماه منم اومدن. خواستم تجربیاتمو بگم.من بخاطر هموروییدم نما تونستم زایمان طبیعی کنم و خوب یکم مردد بودم .الان از اینکه سزارین کردم خیلی راضیم.فقط روز اول درد داشتم.دوز سوم بعد از عملم نزدیک یه کیلومتر بدون هیچ مشکلی پیاده روی کردم والان بعد از دوماه فقط سه کیلو اضافه وزن دارم که راضیم و نمی خوام کمش کنم. حتما اگه براتون مقدوره فیلمبرداری موقع زایمان رو داشته باشین هزینش برا من صدو خورده ای شد فقط ولی یه میلیارد می ارزه.هرروز نگاه می کنم و باهاش اشک میریزم. حتما حتما تا دوماه کمک داشته باشیا.باوجود کمک بازم خیلی به ادم سخت می گذره. بدونین همه این روزا برا همه سخت بوده.اونایی که میگن سخت نبوده از مریخ اومدن.بعد از دوماه شرایط خیلی بهتر میشه
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید. خدایا دامن همه منتظرارو زودی سبز کن.
بسلامتی گلم ممنون ازتجربیاتت
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا زردی و فتق ناف و مشکلات کوچیک الکی به خودتون و شوهرتون استرس وارد نکنین.نود درصد بچه ها این مشکلات کوچیک رو داشتن.
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید. خدایا دامن همه منتظرارو زودی سبز کن.
2740
2706