2733
2734
سلام دوستان.دخترم 3 سال و نیمشه .احساس میکنم چند وقتیه بچه ها تو مهد اونو بازی نمیدن و دخترم هر روز میخواد وسیله ای با خودش ببره تا دوست پیدا کنه .البته با وسیله اش یه مدت کوتاهی بازی میکنن و دوباره روز از نو روزی از نو.خیلی نگران این نوع رفتارش هستم انگار باج میده که باهاش رابطه برقرار بشه.میگید چیکار کنم.تجربه ای دارید ممنون میشم بهم بگید
دخترت داره سعی می کنه روابط احتماعیش را پیدا کنه و شما اصلا نگران نباش و دخالتی نکن
شاید از نظر شما باج دادن باشه ولی از نظر دخترت اینطور نباشه
به نظر من اجازه بده تجربه هاش را داشته باشه و با معیارهای خودت ذهنش را درگیر نکن
كليه خدمات دندانپزشكي با تعرفه دولتي   ٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بامربی مهدش صحبت بکن تحت نظرش داشته باشه که آیا حرف شما درسته یانه اگردیدی همینطور هست که میگید با مشاورکودک راجع به کودکت ونظر مربی مهدش صحبت بکن تا راهکاربهت بده.
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
2740