2733
2739
تقریبا 1هفته پیش دکتر یردم ولی تا الان همونه دست که میزنم مث توپ کوچیک تو دست میاد چقد زمان میبره خوب شه ...بعضیا میگن باید سر دربباره ولی اینکه زیر پوسته چه جور سر در میاره که خوب شه
مرسی اگه راهنمایی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برادر زاده منم دقیقا همینطور شد فک کنم دستمال گرم گذاشت حل شد رفت.ماساژ دادن.اما برای اون یکی برادر زادم سرش مثل جوش در باز کرد و فشارش دادن یه کم تو حمام اومد بیرون.
تو آخرین طبیبی که لحظه های آخر به داد من رسیدی....تو نوری از خدایی...
مامان سپهر پسر بزرگ من دقیقا اینجوری شد دو سه تا دکتر بردم بعد دو ماه خودش انقد باد کرد باز شد ولی چه چرکی اومد ازش بیرونا
زندگیم بدونه تو هیچ معنایی نداره همسرعزیزم
من شنیدم که خود ب خود خوب میشه و اصلا نباید فشارش داد
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
2740
دقیقا منم برا پسرمو دست نزدم دو ماه طول کشید ولی خودش باز شدو هر چی چرک بود ریخت بیرون ،اصلن فشار نده بزار خودش بریزه بیرون
زندگیم بدونه تو هیچ معنایی نداره همسرعزیزم
عزیزم منم دخترم اینجوری شده بود بردمش دکتر گفت به هیچ عنوان بهش دست نزن خودش سر باز میکنه و کم کم کوچبک میشه از دختر من بعد از 4 ماه کاملا خوب شد نگران نباش
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
اصلا دست کاریش نکن بذار خودش سر باز کنه فشارم اصلا نده

فقط تمیزش کن و گاز بذار حوله گرم بذار

طفلی خواهرزاده ی من الان 7 ماهشه 2 ماهه سرباز کرده خوبم نمیشه

بخاطر بد زدن واکسنه خیلی بچه ها اینجوری میشن جای نگرانی نیست
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2706