2733
2734
عنوان

میخوام درد دل کنم .کمکم کنید

3448 بازدید | 98 پست
بچه ها امشب بعد از چند وقت داشتم تو سایت یک کم میچرخیدم .راستش یک تایپک هایی دیدم که مو به تنم سیخ شد خیلی حالم بد شد .مخصوصا یک تایپکی که تو قسمت درد دل بود و موضوعش این بود که اقایی خانمش رو مجبور کرده بود عزت نفسشون بشکنه و بره پابوس خواهر شوهرشو...........حالا من نمیخوام وارد جزئیات این تایپک ها بشم و اصلا بحثم اینا نیست.ولی این تایپک ها یه جورایی باعث شد به خودم بیام .بچه ها حال روحیم الان خیلی بده همش دارم میگم خدایا من چه کار کردم ناخواسته.احساس میکنم با ندونم کاری هام خیلی عزت نفس شوهرم شکستم.خیلی از بچه های تو سایت شاید منو بشناسن من با عشق و علاقه شدید با همسرم ازدواج کردم .پدرو مادرم به دلایلی زیاد هم راضی نبودن .ولی بالخره ازدواج کردیم .اخلاق شوهرم رو نمیدونم چه جوری براتون توصیف کنم.تو محیط و کار و خانوداه همیشه کسی بودن که حرف حرفه خودش بوده و کسی رو حرفش حرف نمیزنه خواهر و برادراش به شدت ازش حساب میبرن و تو محیط کاز هم همه مثل....ازش میترسن .تو دانشگاهش هم دانشجوهاش سر کلاسش نفس نمیتونن بکشن .ولی از روز اولی که با هم اشنا شدیم گفت تو برام یک چیز دیگه ای این رفتارم مال بیرون از خونست با تو و تو خونمون یک ادم دیگه میشم..............
دارای یک همسر تمام عیار :))))
و واقعا هم همین جور بود تا زمانی که ازدواج کردیم و متاسفانه بلافاصله مدت کوتاهی بعد از عقدمون من گرفتار یک مریضی معده شدم که خیلی اذیتم میکرد و توی روحیم و جسمم خیلی تاثیر گذاشت.شوهرم به شدت ساپورته روحی و عاطفی میکردم و تمام مسئولیت های منم خودش رو دوشش گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی پدرو مادرم که از اول هم خیلی با ازدواج و ما موافقتی نداشتن و از جهتی ظاهر خیلی مرد سالاری هم شوهرم داره و من مدت کوتاهی بعد از عقدم این جوری شدم .این تصوذ براشون به وجود اومد که تقصیر همسرمه و خیلی من تحت فشار روحیم و حتما همسرم اذیتم میکنه مخصوصا که پدر و مادرم خیلی رو من از بچگی حساس بودن
و این قضیه باعث شد که خیلی مشکلات بین پدرم و مادر و همسرم به وجود بیاد.تقریبا هیچ وقت همسرم هیچ چیز در مقابل اونها نگفت و حرفش این بود که اونها ناراحتن دخترشون مریضه و حق دارن هر چی به من بگن .و من هم هیچ وقت به خاطر همسرم جلو خانوادم واینستادم چون خیلی وابستم به خانوادم
2740
راستش من خیلی همیشه همسرم رو دوست داشتم و دارم شاید بیشتر از اون چیزی که بشه تصور کرد.ولی این بیماری که الن خدارو شکر 99 درصد بهتر شده خیلی اعصاب منو تحت تاثیر قرار داده بود و افسردم کرده بود و ناسازگاری خانوادم و همسرم هم مزید بر علت شده و بود و خلاصه........
این یک شروعی شد برای بعضی بحث و جدل های من و همسرم توی خونه .من خیلی به شدت تحت فشار بودم و نمیدونم چرا انقدر پرخاشگر شده بودم اون هم فقط نسبت به همسرم .و از این جا به بعدش رو واقعا خجالت میکشم بگم از رفتار خودم.........:(((
چند بار سر همین جور قضایا و چیزهای دیگه البته.جر و بحثمون شد راستش من در کمال بهت و حیرت خودم چند بار تو دعوا تو صورت شوهرم زدم .حتی یک بارش تو خیابون بود :((
2706