2726
عنوان

بهترین وسایل بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 553145 بازدید | 10966 پست
هههههههههه
مهناز جون خیلی باحالی . من که کرم های شب لومن رو به کف پاهام میزنم .

آره مهناز جون وقتی میزنم مژه ها هام مثل چسب بهم سفت میشوند خیلی مصنوعی و تابلوهه . اصلا لای مژ ه ها م با هیچ چیز از هم باز نمیشوند !فقط با شستن و پاک کننده آرایش چشم

من هم در مورد ضد آفتاب رنگی خیلی شک داشتم که برای پوست ضرر داره یا نه ؟ ولی از دو تا دکتر پرسیدم هر دو گفتند اشکالی نداره واسیه همین این الارو اولین ضد آفتاب رنگی منه . دکتره میگفت موادش از فرانسه میاد و توی ایران فقط نوع بسته بندیش بخاطر کم کردن قیمتش عوض میشه تا همه اقشار بتونند استفاده کنند
صبحتون بخیر:)

مهناز عزیزم، آره من با ضدآفتابم خدایی خیلی راحتم و حال میکنم، مال من یه رنگ داره که اونم تیره نیست زیاد و قشنگه:) با اینکه از کیو وی خوشم نمیاد:) ولی این ضدآفتابشو میدوستم:)

هر مارکی میگیری، مهمه که باهاش احساس راحتی کنی:)

منم دل نگران ضرر داشتنش بودم که دکتر گفت هیچ ضرری نداره دیگه خیالم راحت شد،

فقط، میدونم خودتم حواست هستا، اویل فری بگیر هر چی گرفتی:):*

نیکی جونم مبااااااااااااااااارکههههههههههههههه، بوووووووووووووووس

عکس + شماره رژهای لاکورت:)

اون تاپیک چندتا عکس خرید قدیمی گذاشتم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
qmf79ovwijgf2v4msl.jpg

اینها شامپو های منه از چپ به راست:

بالایی ماسک مو ارال...زیرش سبزه یه امپولهای برای ریزش مو(که من فقط یکی شو استفاده کردم بقیه رو نزدم نمیدونم واقعا موثره یا نه)...شامپو تونی اند گای...شامپوی ارال برای موی رنگ شده
این نیز بگذرد
pf22cyakkw47xeomvn3.jpg

اینها هم از چپ به راست:

فیس واش اکسفولیاک عالیه...فیس واش زنیاک اون هم خوبه...زل ضد افتاب الوثه ورا...اسپری ضدافتاب اون..کرم ضدافتاب وایدمر رنگی نبست و خوبه
این نیز بگذرد
من هم معرفی کنم :
از راست به چپ :همون ریمل اورال که گفتم و یک سرم جوان کننده و ضد چروک برای همه سنین هست 28 میل . 120000 تومان . سومی کرم آبرسان رک ولی برای پوستهای خسته و بالای 30 و فکر کنم 44 خریدم ( البته من 29 شدم ). ضد آفتاب الارو و در نهایت رژ لاکورت
وسط:ریمل بورژوا و رژ مدادی یوب
وای نیکی جونم مبارک باشه خاله:***

رنگ رژات چه رنگیه؟

وای فرنازی آخ جون عکسسسس:)

من دارم با دوستم میرم سپه سالار، میخواد بوت پاشنه دار بلند بخره، فقط امیدوارم بعد 100بار چرخوندن من بخره!!!
هورمهر گلم
من شماره 372که نمیدونم چه رنگی باید بگم هست ولی به نظر من قهوه ای خیلی خوشرنگه ایه شایدم گوشتیه . راستش من اسم رنگها رو در رژ لب واقعا بلد نیستم و همیشه از هر چی خوشم میاد و یا بهم میاد میخرم .
یکی دیگه هم شماره 102 هست که صورتی چرک و خیلی کم متمایل به سوسنی پر رنگه
هر دو تاش به من میاد .
بوب مدادی هم به سفارش شیما L 11 خریدم
2706