2733
2734
عنوان

بهترین وسایل بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 553146 بازدید | 10966 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرررسی افروز جون از راهنماییت.

فرناز جون نشنیده بودم تونی اند گای. عکسی چیزی ازش داشتی می ذاری لطفا؟! جنس موهات چیه؟

خوش به حالت مامان بردیا جون. مامان من هم سال هاست از این شامپو فقط استفاده می کنی. مجبورش کردم اون شوارتزکف مزخرف رو امتحان کنه. گفتم شاید موهای من رنگ کرده نیست بهم نمی سازه. گفت این دیگه چیه؟ اصلا شامپو توشه؟

ریما نظرت چیه جدی جدی رو دستش بلند شیم؟ کاری نداره...سفارش می گیریم از مغازه ها می خریم شصت برابر قیمت می فروشیم.

چشم سارا جون. حتما حتما. صبا از سوپر دیفنس اصل خیلی راضیه. اگر کسی رفت و آمد داره اونورا سفارش بده واست بیارن. خداییش بهداشتی های کلینیک حرف ندارن. راستی می دونستی کلینیک و خیلی برندهای بزرگ دیگه زیرمجموعه استی لودرن؟ می دونی که؟ من هم دوره هاش رو دیدم

عاشقتم صبا. همه مون حفظ شدیم. شامپوی من بیچاره که اصلا له و لورده بود. تا برسه ایران چند نفرش روش کشتی گرفته بودن.

2728
سارا این لینک رو نگاه کن. مرطوب کننده مخصوص پوست های چربه.

http://www.drfakhar.com/index.php?do=product&ptopid=241

ضمن این که مامی سام که ژاپن زندگی می کنن و اطلاعات خوبی درمورد آرایشی - بهداشتی دارن از بایودرما خیلی تعریف می کرد. برخلاف چیزی که به ما می گفتن که فلان محصول داروخانه اییه و به درد نمی خوره، می گفت محصولاتی که داروخانه ها می فروشن نظارت خیلی زیادی روشون انجام می شه و بایودرما هم از همون دست محصولاته
2740
وجول جون موهام خیلی زود چرب می شه و هرشب هم حمام می کنم. از اون طرف می گن که حمام خیلی زیاد هم خوب نیست. تار موهام هم نازک بود نازکتر شده و یه مدته که وحشتناک ریزش پیدا کرده
بچه ها یه چیزی واستون تعریف کنم. دیروز به توصیه زهره جون آب شنبلیله گرفتم و گذاشتم روی موهامو و بعد از چند ساعت شستم. امروز که رفتم باشگاه یه کم که ورجه وورجه کردم دیدم خدایا این چه بوئیه میاد. من هم وحشتناک رو بو حساسم. خلاصه اینقدر مثل گربه بو کشیدم تا فهمیدم بو شنبلیله دراومده. خلاصه یک بوی قرمه سبزی اطراف منو فراگرفته بود که خدا بدونه.
قربونت برم مهنازی به دادم رسیدی :)
اصلا همیشه برام این سوال بود که یعنی چی این هادی همش میگه داروخانه ای به درد نمیخوره؟!!!
بگو منظورش این بوده که محصولات بسیار محدود و کاملا و قطعا اورجینال خودش معتبره که فقط باید از سعید سوال کرد و قیمت گرفت!!!
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
مرسی مهسا جون. هورمهر لطف کرد و تلفن دکتر رزمی نیا رو بهم داد. به زحمت فردا ازش وقت گرفتم. خدا کنه که نتیجه بده. سارا هم خیلی ازش تعریف می کرد. اگر دیدم فایده ای نداشت حتما مزاحمت می شم
2706