2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم ناخنمممم😥😣😣

262 بازدید | 11 پست

من ناخنمو لمینت کرده بودم کارناخن کارممم عااالیه ....ولی نزدیک ۴ماه ترمیم نرفتم.....میدونم اشتباه خودم بود بعدرفتم ریمو کردم ولی ناخن شست چپم جلوش خیلی نازک شده....یه مقدارگوشت جلوی ناخنم ازناخن جداشده.....واقعا میترسم نکنه همینطوری گوشتش جدابشه😣😣وهوابره

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

من ناخن خودم خیلی قشنگ بود اشتباه کردم اصلا لمینت کردم

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب میشه ولی زمان میبره 

ناخن خودتونو تقویت کنید 

به نظرم اوناییه ناخن خودشون خوبه کاشت و لمینت  ندارن اصلا 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2740
عزیزم ناراحتی نداره . یه دکتر پوست برو و سعی کن تا یه مدت ناخن نکاری 

اوه نه بابا دیگه اصلا سراغ کاشت ولمینت اینا نمیرم😣

منظورتون از لمینت چیه؟ همون کاشت منظورتونه؟

کاشت نیست.شبیه کاشته....دیررفتم ترمیم....ناخنم نازک شد...

بايد انگشتت قطع بشه راه ديگه اي نداره😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😃😃😃😃😃