2737
2739
عنوان

این لکه ها چیه روی لباس های دخترم؟

933 بازدید | 59 پست

من ی سری از لباسای نوزادی دخترم رو نگه داشتم فقط لباسای تمیزش رو که حتی ی لک کوچیک روشون نبود .لباسایی که ی نقطه لک هم داشتن نگه نداشتم .حالا دوماه پیش موقع خونه تکونی این لباسارو بازکردم ودیدم چندتاییش ی لکه های عجیبی روشون هست انگارلکه خون باشه.جالبه من تواین چندسال بازم این لباسارو بازکرده بودم ونگاهی بهشون انداخته بودم چیزی روشون نبود.یکیش که فکرمیکنم کلا دخترم دوبار بیشتر تن نکرد تو مهمونی، چنان لک روش بودکه انگارچندسال ی نفر پوشیده این لباس رو😑 حالا اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه 

خودم فکرای ترسناک به سرم زد😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

وای منم فکرای ترسناک کردم..

ی بار حماقت کردم ب یه دعانویس پول دادم سرکتاب باز کنه برام..  گف ۲تا موکل برات گذاشتن

لباساتو چک کن  ببین لک خون مانند روشون پیدا میکنی یانه...

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

اگر شهرهای  شمالی ومرطوب ساکنید طبیعی لک زدن مال منم شده بخصوص ک همه سفید رنگروشنن 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706