2410
2553
عنوان

خوردن کندر در دوران بارداری

43287 بازدید | 26 پست
چقدر باید کندر خورد؟
تا کی؟
من جنوبی هستم برای ماهم آب و هوا گرمه میشه استفاده کرد؟

میگن باعث بیش فعالی میشه درسته؟

من الان باید هفته 5 یا 6 باشم
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
گلفام جون به نظر من که اصلا ضرورتی نداره چون از نظر پزشکی تایید نشده

من خودم با چشم خودم دیدم خانمی رو که کندر میخورد سر بارداریش الان پسرش بزرگه و تنها چیزی که نداره هوشه

نه که خنگ باشه ها نه ولی از یه ادم مهعمولی هم پایین تره

منم باردارم اصلا نخوردم ترسیدم
سایت شده عین سمساری همه چی شلمشورباست. عمووو لطفا قالب قبلیو برگردون.
2714
نه عزیزم الام مادر شوهر همسایمون که میره تو خیابون یادش میره کجاست گم میشه بردن دکتر روانپزشک گفتن کندر موردی نداره بهش بدیم دکتر کفته نه تنها ضرر نداره خیلی هم عالیه ولی شاید نذاره بدتر نشه.نه عزیزم یک داروی قدیمیه ومن خیلی مصرف داشتم الان دخترم 3سالشه از نظر هوش فوق العادست پای لپ تاپ میشینه خودش کارتن میزاره عکس هاشو میزاره پازل های سخت سن 5 سال رو به راحتی درست میکنه فقط کافیه 2 بار براش بچینم آدرس و تلفن های نزدیک هارو حفظ . نزدیک 50تا کلمه انگلیسی از توی کارتون هایی که براش گذاشتیم حفظ کرده فیلم عشق ممنوع رو باباش وقتی ازش میپرسه قشنگ همون قسمتی رو که دیده توضیح میده که چی شد.
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
من هم زیاد نخوردم.فکر نمیکنم لازم باشه.
خواهرم وقتی حامله بود اصلا نمی دونست کندور چیه ولی حالا دخملش تموم کارهایی که دختر مهرنگار انجام میده رو انجام میده به اضافه اینکه حتی چند تا شعرای حافظ رو هم حفظه.
آره آتوسا جون من برای دخترم هیچ وقت نمیذارم اینهارو همه رو خودش یاد گرفته اگه باهاش کار کنم خاطر جمع باشه از این بالاتر هم میره تازه این اونه که به من یاد میده.
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
2706