2726
عنوان

خوردن کندر در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 43289 بازدید | 26 پست
عزیزم خاله من روانپزشکه و خوردن کندرو توصیه نمیکنه و به من گفت در دوران بارداری از کندر استفده نکن چون در تحقیقات اخیر ثابت شده که کندر باعث بیش فعالی میشه
به نظر من با پزشک مشورت کن . ولی دکتر زنان منم حرف خاله ام را تایید کرد و گفت اگر میخواهی بخوری کلا 3 تا دانه اندازه عدس ( تو کل بارداری ) و یک روز درمیان.
ولی خاله من نذاشت اونو بخورم
خالم داره رو مریضاش کار میکنه و میگه دقیقا اون اماری که دادن صدق میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام کندر در زیاد شدن حافظه نقش بسیار مهمی داره هم برای نوزاد داخل شکم مادر هم برای مادر.و مصرفش محدود به مادر و بچه نیس حتی بقیه افراد هم میتونن برای تقویت حافظه مخصوصا تو سنین بالا استفاده کنن.البته با توجه به طبع بدن مادر و شرایط آب و هوای منطقه زندگی مصرفش در افراد مختلف فرق میکنه پس قبلش به پزشکی که علمشو داره مراجعه کنید.لازم به ذکره خانمهای باردار که میخوان ازش استفاده کنن بهتره روزی به اندازه یک نخود زیر دندونای جلو بذارن و بجون تا شیره اش در بیاد بعد که مثل آدامس شد بندازنش بیرون(البته اونایی که بلعیدنش هم نگران نباشن مشکلی پیش نمیاد.اثرشو داره.بلعیدنش کابرد دیگه داره برای کسانی که در فصل بهار زیاد خواب میاد سراغشون) در ضمن یکی از دوستان اشاره کرد که دکتر گفت باعث بیش فعالی میشه...نظر همه محترمه مخصوصا دکترای عزیز.اما خیلی از دکترا هر چیزی که علم روز بگه تایید می کنن و کلا با علم سنتی مخالفن(علم روز هم که هر روز یه چیز میگه.یه خوردنی تبلیغ و تایید میشه فرداش همون مضر میشه و یه چیز دیگه تایید میشه و این ادامه دارد...من واستون دکترایی رو میارم که میگن کندر خیلی عالیه. دوست بندری. طبیعت کندر گرم و خشکه.شما اگه با هماهنگی پزشکتون خواستی مصرف کنی باید از بقیه کمتر مصرف کنی.اگه اطلاعات بیشتر می خوای با یک پزشک معتبر که از پزشکی سنتی هم اطلاع داشته باشه مشورت کن.موفق باشید زیاده روی در هیچ خوارکی برای مادر و نوزاد خوب نیس.از هر باغی یه گل بچینین.از همه خوراکی های سالم که در دوران بارداری منع نشده استفاده کنید اما کم کم تا بتونید تنوع رو رعایت کنید.کیفیت و گوناگونی غذای شما مهمتر از کمیت و میزان غذای مصرفی شماست خدایا برزگ تو همین ساعات عزیز دعا می کنیم تموم اونایی که مشکل بارداری دارن و دنبال بچه دار شدن هستنو به مراد دلشون برسون.به تموم خانمای باردار قدرت و تحمل بده تا بچه هاشونو بسلامتی بدنیا بیارن و به تموم اونایی که بچه دار شدن سلامتی بده تا از لحظه لحظه ی بزرگ شدن و به ثمر نشستن میوه زندگیشون که تو بهشون هدیه دادی لذت ببرن. الهی آمین

عزیزان چرا فک میکنین کندر بچه‌رو پیش فعال میکنه تو احدایث حضرت علی ع فرمودند خوردن کندر باعث شجاعت باهوشی میشه اگه دختر شه عزیز همسرش میشه...شما اگه اون خونه های اپارتمانی رو همکف کنین میبینین بچه همچین پیش فعالم نیست خونه های کوچیک باعث. شده اسمش بذارن پیش فعالی ....من زن داداشم بچش پیش فعال بود دکتر گفته بود درصورتی اصلا کندوز نخورده بود بهش الکی دارو دادن درکل دلیلش خونه های کوچیک بی عصابی های ما حساسیت های الان ما باعث شده بچه پیش فعال اسمش گذاشته شه