2733
2734
ضد افتاب ضد لک بایودرما هم درمانى هم ضد افتابه دور چشمم میشه استفاده کرد ولى براى درمان لک به تنهایی کافى نیس یه جور مکمله چون طى درمان با ضدلک باید حتمااااا ضدافتاب استفاده کرد بهتره که خود ضد افتابم خاصیت ضدلک داشته باشه
فقط دشمن ها هستند که همیشه حرف هم را بی هیچ کم و کاستی می فهمند ؛ دوستی همیشه با سوء تفاهم همراه است ؛عشق خیلی بیشتر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزى که تاثیرش رو دیده باشم نه ولى خب مثلا برند نوروا ضدجوشاش واسه من عالى بوده محصول ضدلک زیاد داره و برند مطمئنى هس میخواى تو سایت داروکده بیین محصولاتش رو
فقط دشمن ها هستند که همیشه حرف هم را بی هیچ کم و کاستی می فهمند ؛ دوستی همیشه با سوء تفاهم همراه است ؛عشق خیلی بیشتر...
2728
فقط اگه شروع کرده به درمان لک حتماااا از ضد افتاب تو روز استفاده کن و بدون ضدافتاب ثانیه اى بیرون نرو عزیزم
اول درمان جوش کن و کارى کن جوش نزنى چون دوباره جوش میزنى و لک میشه میتونى به جاى لوازم ارایش از کرم پودر ضد جوش اکتى پور استفاده کنى . یا جاییم نرى بزنى تو خونه ضدجوشه خوبیه بعد هم شبا مثلا ضدلکت رو بزنى سرم ضد لک ایکلن و تریو دى از نوروا خیلى تعریفش رو شنیدم اما استفاده نکردم
2740
نه متاسفانه ببین کرم پودر و پنکک خودش جوش میاره اگه مجبورى هر روز ارایش کنى کرم پودر اگزوویانس طبیه و همون اکتى پور که گفتم چون ارایش پوست رو خراب میکنه و اگه پوستت چرب باشه هر چیزى که واسه پوستت استفاده میکنى باید مناسب پوستت باشه حتى مرطوب کننده غیر مناسب تو پوست چرب باعث جوش میشه

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین کرم های ضد لک و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه https://bigsearch.ir/zedelak

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤