2733
2734
عنوان

شوهر سرد مزاج

12260 بازدید | 156 پست

من اصلا نمیدونم کسی اینو میخونه یا نه برام هم مهم نیست فقط میخوام یه جا حرف بزنم چون اعصابم واقعا خورده. شوهرم سرده نمیتونه نیاز منو برطرف کنه بارها بهش گفتم من نیاز بدنم بیشتر از هفته ای یه باره ولی اون اصلا به روی خودش نمیاره هفته ای یه بار هم به زورررررر میاد . من دوست ندارم هی خودمو کوچیک کنم ازش درخواست رابطه داشته باشم ولی چیکار کنم اگه من نرم سمتش اون ماهی یه بار هم نمیاد.الکی خستگی رو بهونه میکنه درصورتی که الان که یه هفته تعطیل بوده و سرکار نرفته هم ما هیچ رابطه ای نداشتیم و من خودم شاغلم صبح با هم پامیشیم میریم. سر کار شبم با هم برمیگردیم اما با تمام خستگی من بازم شب دلم میخواد همسرم تامینم کنه اما .... از قد و هیکل چیزی کم نداره والا هرکی ببینه فک میکنه این پهلوونه. منم به خودم میرسم ورزش میکنم لباس خوب عطر خوب.... ولی چه فایده آقا اصلا یادش هم نمیفته .بهش میگم میگه نه اینجوری نیست منم دلم میخواد ولی الکی میگه. من چند روز پیش باهاش اتمام حجت کردم گفتم آخرین باره که از زبون من این حرفو میشنوی که ازت خواهش کنم بیای رابطه داشته باشیم، هر وقت خودت دلت خواست بیا من هستم، و از اون روز الان هشت روز گذشته و نیومده سراغ من. مشکلی نداریم باهم مهربونه خوش اخلاقه خرج کنه خوش تیپه ولی نمیدونم چرا عین یخ میمونه با اینکع میدونم دوستم داره اهد خیانت و اینا هم نیست انگار کلا بدنش اینجوریه ، برعکس من. دهرم اذیت میشم واقعا ، من تو مجردی اصلا به مسائل جنسی فکر نمیکردم سال تا سال یادم نمیافتاد این داستانا، ولی الان خیلی دلم میخواد یعنی به فرض محال اگه روزی دو بار هم شوهرم بیاد سراغم من نه نمیگم... بعضی وقتا فکر میکنم نیاز جنسی و روانی من که تامین نمیشه،تفریح و سرگرمی و رفت و آمد هم که زیاد نداریم ء، پول هم که خودم دارم در میارم ، پس اصلا من برای چی ازدواج کردم واسه خودم آقا بالاسر آوردم؟که پشتشو کنه به من و بخوابه و منو حرص بده؟ اگه مجرد بودم هم خودمو کنترل میکردم آدمی نیستم که بخوام از هر راهی به خواسته خودم برسم، ولی وقت متاهلی تحملش خیلی سخته . به کسی هم نمیتونم بگم به خودشم که میگه فقط انکار میکنه و اصلا اهمیت نمیده... خدایا تو شاهد باش... 

و خدایی که در این نزدیکیست ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5845503/ده-هکتار-زمین-درشرق-گیلان

با اجازه ادمین دوستان لطفا برام گزارش بزنید 

لطفا خواهش میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو س ک س تراپ  راهنماییت میکنه

اینجا فقط مسخرت میکنن گزارش میزنن یا میکن پسری

قفل‌کن‌تاپیکو برو پیش‌یه ادم متخصص کمکت میکنه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2740

مشاوره رفتید؟همسرت باید بده چکاپ کلی 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

هییی خاهر...تحمل کن..چند سال دیگه خوب میشی توهم میشی عین خودش..الان بین من و شوهرم اندازه یه گاو که بخابه فاصلست😛😒

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!

شايد واقعا سيسم جنسي بدنش بهم ريخته. متاسفانه اكثر غذاهاي روزمره شدي سرديجات. هرشب دمنوش هاي گرم درست كن و سر سفره خرما بزار كنار غذا. دركل گرميجات بيشتر مصرف كنه 

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2706