2737
2739
سلام
یه دختر و پسری که خیلیم خوب و مظلوم و ساده و مودب هستن، چند روز پیش تصادف بدی کردن. یک ماهه عروسی کردن،
با موتور سنگین zx که برای خودشونم نبوده، کس دیگه گذاشته بوده پیششون ،این بنده خداها سوار میشن برن برای خونشون وسیله بگیرن غذا درست کنن،
زدن به یه بنده خدایی پیرمرده فوت شد،خدا رحمتش کنه،پسره ضربه مغزی شد، یهو پیرمرده میاد جلوشون پسره ترمز میکنه سر به سر میشن جفتشون ضربه مغزی میشن،نزدیکترین بیمارستان یه بیمارستان خیلی بد بود که معروف بود به اینکه اونجا همه رو میکشن، واقعا هم همینطوره ٩٥درصد همینطور میشه، ولی فوری باید میرسوندنشون مجبور بودن همونجا برن،
امبولانس هم که نگید، گفتن دوتا امبولانس بفرستید اینا حالشون خرابه... یه امبولانس فرستادن اومده پیرمرده رو برده بعد از اینکه رسونده فرمو گزارشو پر کرده برگشته اونیکیارو برده،
دختره چشمش اسیب دید اون موقع به همه که دورشون جمع شده بودن التماس میکرده یه گوشی بدید زنگ بزنم کسی نمیداده،اخرسر یه پسره بهش گوشی میده زنگ میزنه به باباش میگه بیا چیزی نیست نگران نباش، باباهه میگفت رسیدم بهشون دیدم دختر نوعروسم بالاسر جنازه غرق به خون شوهرش نشسته، فقط نشستم زدم تو سر خودم...
الان که خودم دارم مینویسم گرییم گرفته دوباره ...
خلاصه پسره رو میبرن بیمارستان و دختررو، اونجا یه اشنا پیدا میکنن که سریع بره اتاق عمل.. حالا ببینید چقدر بعضیا بی وجدانن،یکی اومده گفته جا نداریم ببریدش جای دیگه،یکی دیگه بعدش اومده گفته سریع منتقلش کنید اتاق عمل خیلی حالش وخیمه، بعد میخواستن منتقلش کنن یه پرستاره میاد میگه چکار دارید میکنید،میگن جریان چیه میگه حالا وایسید ببینیم تکلیفش چی میشه............... منظورم از بی وجدان این بود...
خلاصه میبرنش ،اینکه اونشب چطور بودو چطور گذشت بماند، پسره رو بعد از عمل گفتن تو کما هست، بعد دیگه خداروشکر به هوش اومد ولی هیچی یادش نبود، از همه میپرسبد چی شده ؟ من ضربه مغزی شدم؟!!! همه میگفتن نه، فردا میرفتن ملاقات یادش نمیومد دیروزشم رفتن ملاقاتش،خلاصه خیلی سخت گذشت خیلیییییییییی ولی خداروشککککر
حالش کم کم بهترشد، پاشم عفونت کرده بود میله موتور رفته بود تو پاش اونم عمل کردن....
دختره هم الان اوضاع چشمش معلوم نیست تو یه زوایایی انگار انحراف پیدا کرده،درد داره و سیاهی میره...
حالا همه اینا یه طرف... تازه عروس داماد،پسره بدون گواهینامه،موتور بدون سند،بدون بیمه، طرف فوت شده.....
موتور واسه کس دیگه بوده،سند نداشته ولی برگه اوراقی داشته ولی چون پای صاحبش گیر نشه پسره گردن گرفته

بازم خداروشکر...
دادگاه مقصر رو ٥٠ _٥٠ اعلام کرد،چون زیر پل عابر بوده،
مابقی چیزا هنوز معلوم نیست،
دوستای گلم میخوام برای شفاشون و حل شدن همه کاراشون و برای ارامششون دعا کنیم،
مابراشون ختم قران، ختم یس، ختم ام یجیب،ختم الله الصمد ١٤٠٠٠ مرتبه، ختم استغفرالله، نذر کردیم،اگر از دستتون برمیاد تو ختمها کمک کنید ،یا هر دعا و ذکر مجربی که بلدید..
دوستان عزیزی که عضو نینیسایت نیستید و مایلید تو ختمها شرکت کنید برام ایمیل بدید 
afra.royal@gmail.com

ختم قران
ختم یس ١٤٠ تا
ختم امن یجیب مضطر اذا دعاه ویکشف سوء ١٥٠٠٠ تا
ختم استغفرالله ربی و اتوب الیه ١٥٠٠٠ تا
ختم الله الصمد ١٤٠٠٠ مرتبه
التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب خدایی با موتور بدون بیمه و بدون گواهینامه خیلی ریسک کردن.چی بگم الا ...
بازم خدا به جوونیشون رحم کنه.اول زندگیشون.
تو آخرین طبیبی که لحظه های آخر به داد من رسیدی....تو نوری از خدایی...
2738
خوب عزیزم نباید بدون گواهینامه،پشت موتور مردم بشینن که.الان ملت بیمه ماشینشون تموم میشه جرات نمیکنن یه بار باهاش برن بیرون.
الهی به حق صاحب همین ماه مشکلاتشون حل بشه و سلامتیشون برگرده.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
اوایل پسره نمیدونست چی شده، چیزی یادش نمیومده. . گفته بودن لیز خوردید موتور یکم اسیب دیده همین، اون بزرگترین غمش این بوده که موتور مردم اسیب دیده،
شنیده بود براش گوسفند نذر کردن به دختره گفته بوده باید پول گوسفندو بهشون بدیم. .
همه گریه میکردن میگفتن بیچاره نمیدونه چی شده که نگران این حرفاست
پسره قهرمان پاورلیفتینگه،ازسالی که قهرمان میشه هرسال بد میاره، الان ٤ساله، یه بارم اتیش گرفته بوده،
2706