2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بگو والا سلیقه من متفاوته بنظرم ابروهام خیلی عالیه حقیقتش من سلیقه بقیه رو اصلا نمیپسندم ولی سکوت میکنم و شعور دارم دخالت نمیکنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
حالا یه چی یادم بدید که در جواب خانواده شوهر و بقیه که میخوان با حرفاشون عذابم بدن بگم

بگو اتفاقا همسرم گفته خیلی بت میاد 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
حالا یه چی یادم بدید که در جواب خانواده شوهر و بقیه که میخوان با حرفاشون عذابم بدن بگم

بگو سرتون تو ...‌‌‌‌‌‌.....باشه🤭

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃

بگو همینه ک هست

یا بگو من خودم خوشم میاد (دیگ خفه میشن)

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
نه به اطرافیان که بهم میگن بد شده

خب خودتونم که راضی نیستین از ابروهاتون

دیگه چرا جواب کوبنده بدید؟

واقعیت رو بگید که خودتونم خوشتون نیومده

هرچند به کسی ربطی نداره

2706