2733
2734
عنوان

پوشک گیری:(

457 بازدید | 50 پست
سلام دوست جونیا
پسرم 2 سالشه از صبح باز گذاشتمش.تند تند هم بردمش دستشویی اولش جیش نمیکرد اما کم کم همکاری کرد اما دوبار تو شلوارش جیش کرد یه بار هم توی اشپزخونه.الان هم خوابید پوشکش کردم
لطفا راهنماییم کنید و بگید چجوری میتونم از پسش بر بیام
میترسم از اینکه نتونم از پوشک جداش کنم
لطفا تجربه هاتونو به منم بدید.کلی دعاتون میکنم
خدا يا شكرت بابت آرامش زندگيم♥️
وقتی شروع میکنی دیگه نباید پوشکش کنی

نه شب نه روز

چون اینطوری بچه سر در گم میشه که کی باید بره دستشویی کی نره
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه پارچه زخیم رو چند لایه کن و وسطش یه نایلون بزار و بدوز و موقع خواب بزار زیرش

البته از پوشک گرفتن به خیلی چیزا بستگی داره و بچه باید آماده باشه اگه احساس میکنی هنوز آماده نیست شروع نکن

من پسرم رو دو سال و نیمه بود شروع کردم و البته تو فصل گرم نه زمستون و حتتی یک بار هم نه شب نه روز توی شلوارش

یا رختخوابش جیش نکرد و خیلی راحت یاد گرفت
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
به نظرم صبر کن بعد از عید شروع کن که هم هوا گرمتره

در ضمن پسرت میتونه کامل منظورش رو برسونه یعنی حرف میزنه راحت در این مورد؟؟
2740
sargoll جون اولش اذیتم کرد بعد که چندبار بردمش جیش کرد یه بارم بهم گفت جیش داره ولی دو سه بار خرابکاری کرد
فک کنم آمادگیشو داره.میگم حالا که شروع کردم دیگه ول نکنم
عزیزم میشه بازم راهنماییم کنی؟
خدا يا شكرت بابت آرامش زندگيم♥️
من چند جا خوندم که بچه باید تا 3 سالگی پوشک بشه. بچه ای که هنوز نتونه مستقلا بره دستشویی که نباید از پوشک گرفتش. یه وقت شما دستت بنده بچه هم دستشویی داره تا بیای ببریش خونه زندگیت نجس شده. صبر کن هر وقت تونست خودش مستقلا بره دستشویی و دستشوییش رو نگه داره اون وقت کم کم شروع کن نه یه دفعه. مثلا اول 2 ساعت در روز پوشکش نکن بعد 4 ساعت بعد 6 ساعت.
سمیرا جان از شیر گرفتیش که انشالا؟؟
2706