2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخرین تاریخ پریودیم 27 مرداد بود میبایست 27 شهریور پریود میشدم که با 5 روز تاخیر یعنی 1 مهر با لکه بینی شروع شد.2 روز لکه بینی بود 1 روز قطع شد و دوباره لکه بینی شروع شد. بعد از چند روز که گذشت لکه بینی قطع شد و دردهای خفیفی زیرشکم داشتم که تا مقعد کشیده میشد. تا اینکه بعد از 10 روز که از لک بینی گذشت درد زیر شکم و مقعدم خیلی شدید شد تا 2 ساعت ادامه داشت و با مسکن خوب شدم و واسه فرداش وقت سنو گرفتم...
2738
از صبحش اینقدر اضطراب داشتم که رفتم آز خون دادم دیدم بله سریع مثبت نشون داد متاسفانه. شب رفتم سنو دکتر سنو شکمی کرد گفت چیز خاصی نیست و منم گفتم رفتم آز دادم مثبت بود گفت پس لباس زیرت رو در بیار تا سنو واژینال کنم وقتی انجام داد گفت یه چیز شبیه ساک حاملگی هست....
خب حالا چرا داغونی عزیزم؟
فروش انواع محصولات روشناییِ ویترای.. کار دست ... محصولات با کیفیت و صادراتی بسیار ارزشمند و هنری...دنیایی از نور و رنگ و زیبایی....لوستر آباژور..جاشمعی...دیوارکوب...گردسوز...لاله ..هرچی که بخواید : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1064475&PageNumber=1 .....