2733
2734
خواهرم خط چشم تاتوکرده محشرهههه

منم خیلی دلم میخوادچون اهل آرایشم نیستم اینجوری همیشه انگارآرایش داری

ولی میگه خیلییییی دردداره..میترسممم.میترسم زیردستش تکون بخورم وسوزنش بره توچشمم!

اگه کسی تاتوکرده یامیدونه راهنمایییییییییی
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
من چند ساله دارم و راضیم دردش برام قابل تحمل بود من پایین چشمم داخل مژههام هم تاتو هست.عزیزم بیشتر ترسی هست که ما داریم اما نگران نباش اونا واردن خیلیمن که خیلی کوتاه زمان برد . به نظر من ترمیمش بیشتر درد داشت
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ببین اونا واردند با دست صورت و اطراف چشمتو نگه می دارن. یکمم پماد بی حسی می زنن برای همین حسی آنچنان نداری که بخوای خیلی تکون بخوری نگران نباش
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
2740
من الان 4ساله دارم هنوز کور نشدم دوستم . البته واقعا باید یک جای مطمین بری که بدونی مواد خوب هم استفاده میکنه و تمیزه
من مشکی میپسندم
منم دو ساله زدم

یه کم باریکه ولی دلم نمیاد برم برا ترمیم

خودش خیلی درد نداره ولی من چشمام انگار به موادش حساس بود اینقدر سوخت که نمیتونستم تحمل کنم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706