2733
2734
عنوان

بچه ها کیا همیشه آن لاینن؟؟بیان با هم باشیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15227 بازدید | 2630 پست
ببین با خانوادش باشه با هیچ مونثی نباشه.کاش نامزد منم مث شوهر تو آدم بود
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
همش میگم کاشکی منم انقد دوس داش
تازه پدرشوهرمم ی فضول ب تمام معناس هرچیم نفهمه میاد میپرسه
وابستگیش از اول عقد همینجوری بود هیچوقت خونه بابای من 2شب نمیخابید میگفتم بمون میگف ن میخام مامنم ببینم
ولی اون موقع من خر ک ب مامانم میگفتم میگف خوبه دیگه کسی ک ننش ول نکنه زنشم ول نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا یه تحول تو زندگیت بده.ساعت خوابتو عوض کن.پیشش بشاش و شلوغ و شیطون باش.بذار تعجب کنه
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2731
حالا همش ب من میگه بروخونه مامانت منم شام میام اونجا بعد ک میاد میگه دوس داری شبم بمون
ن من ک هیچوقت نمیمونم ولی میره ک بره اونجابخابه
پارسال مامانم مریض شد چندشب موندم هرشب اونجابود اصلاخونه خودمون نمیرفت
این مامانای ما چاه کنای خوبین
2738
حالا همش ب من میگه بروخونه مامانت منم شام میام اونجا بعد ک میاد میگه دوس داری شبم بمون
ن من ک هیچوقت نمیمونم ولی میره ک بره اونجابخابه
پارسال مامانم مریض شد چندشب موندم هرشب اونجابود اصلاخونه خودمون نمیرفت
داداشای من حاضرن بمیرن نیان خونه مامانم تازه ب حمید میگم میگه شماخانوادت ب هم عاطفه ندارید وگرنه ما4تا عاشق جمع باهم بودنمونیم
ک ایشالا جمعتون خراب شه من راحت شم
مامانش ک دیگه نگو فقط کافیه حمید عطسه کنه 2جور سوپ 2مدل غدای ابپز کلی ابمیوه و10000تاچیزی میکیره تا1هفته فقط بش میرسه اصن حرص منو درمیارن
مردگنده ننش عادتش داده شبا ی بشقاب پر میوه پوست میکنه خوردمیکنه بش میده منم الان مجبورم هرشب این کاروبکنم
سیـــــــــــــــــاســــــــــت نداری.همین
شوهرت از خونه فراریه؟ برو خدارو شکر خونه مادرش میره.جای دیگه نمیره. چرا فراریه؟ چون ببخشیدا وقتی میاد خونه جز 1 زن کسل خوابالو و افسرده و غرغرو کسی منتظرش نیست.(ببخش سارا جون رک میگم که به خودت بیای بفهمی چه بلایی داری سر زندگیت میاری.)
تو فقط 1 سال از من بزرگتری پس بدون درکت میکنم. اما با این روند که پیش گرفتی نه تنها روز به روز حال خودت بدتر میشه بلکه خدای نکرده شوهرت به راهای دیگه کشیده میشه
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.
سارا فقط برات خداروشکر میکنم که شوهرت عین شوهر نفهم من چشم چرون و دخترباز نیست.حالا من براش شو لباس و فشن و ... راه میندازم.انقد بهش چسبیده میخواد زنای دیگه رو هم امتحان کنه
مادرشوهرم همه وقت وزندگی و پول عمر وجونشو واسه این 2تابچه گذاشته اماحمید نمیفهمه ک من نمیتونم مث اون باشم من واسه خودم ارزو دارم
شوهرم پولش از پارو بالامیره اونوقت مادرشوهرم از پول خرجی خودش میره گردو کیلو60تومنی میخره میگه صبا حمید میره سرکار میریزم تو جیبش بخوره

تازه صبامن ک خابم مادرشوهرم میره نون میخره چایی میذاره ک ساعت8 حمید میره صبحونه بخوره
هنوز شوهرت سنش کمه.معلومه که وابسته اس.اما بخدا اگه خودتو جمع و جور نکنی بدجوری می بازی
2706