2737
2739
سلام پسرمن 23 ماهشه و خیلی لاغرو کم غذاست جدیدا هم لجباز شده مثلا هرچی جلو دستش بیاد پرت میکنه ؟چکارکنم دعواش بکنم یا نه؟
من هم پسرم دوسالشه. شروع کرده به پرت کردن وسایل وقتی اینکارو میکنه باید فقط بگی نه و اون وسیله را بهش بدی و با لبخند و روی خوش ازش بخوای اروم بذاره سر جاش یا جایی که میخواد. بچه دوساله را که دعوا نمی کنن.

در مورد غذا هم ازادش بذار. گرسنه باشه میخوره.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
سلام عزیزم میدونم صبوری تو این مرحله خیلی سخته من خودم یه جور دیگه درگیرم اما تجربه نشون داده صبر و حوصله بیشترین نتیجه رو داده کوچولوت آیا تحرک کافی داره؟ سطح سلامتش چطوره؟
گاهی سکوت بهترین کلام است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دختر منم 2 سالشه از 2 سالگی لجبازی شروع میشه ولی من از وقتی از شیر گرفتم هم غذاش بهتر شده هم خوابش
خدا جون فرشته های کوجولوی آسمانی تو زودتر زمینی کن ، چون مامان و باباهای زیادی رو زمین منتظرن!
من بهش یاد دادم که پرت کردن اشتباهه باید بدی به دست آدم بگی بفرمایید وقتی حواسش نباشه یه چیزی رو پرت کنه میگم برش دار دوباره بده بگو بفرمایید
خدا جون فرشته های کوجولوی آسمانی تو زودتر زمینی کن ، چون مامان و باباهای زیادی رو زمین منتظرن!