موضوع بحث

داروی گیاهی قوی برای تقویت رحم و تخمدانها میخوام

1396/01/03 14:10 38
موضوع بحث: داروی گیاهی قوی برای تقویت رحم و تخمدانها میخوام
سلام دوستانی که با داروی گیاهی تقویت کننده قوی رح م و تخمدانها استفاده کردن یا شنیدن بهم بگن
رازیانه وبومادران
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

ممنون خدایا بابت دختر گلم و همسر مهربونم
سلام دوستان عزیز
عرق بومادران یا عرف رازیانه خوبه البته باید تا روز تخمک گذاری یا حدود اون مصرف کنی
در ضمن می تونی خود این گیاه ها رو بگیری ودم کنی که البته بهتره
تا قبل از تخمک گذاریت هم گرمی زیاد بخور
چشم هارا باید شست
بهد از تخمک گذاری خوردنش ضرر داره؟
یه داروی دیگه هم هست به اسم افنان afnan که معجزه میکنه من خودم تنبلی تخمدان داشتم سیکلهای ماهیانه ام خیلی نامنظم بود 3 سال داروی شیمیایی خوردم فایده ای نداشت 6 ماهه اول امسال رو فقط 3 بار پری شدم ولی قبل از بار دوم رفتم دکتر سنتی و دارو گیاهی گرفتم مثل عرق رازیانه و بومادران و سیاهدانه و ...تا پری شدم از روز 5 پریودم هم افنان دم کردم وبا عسل خوردم خیلی تلخ بود ولی به زور سر میکشیدم 15 روز خوردمش ودر کمال ناباوری همون ماه باردار شدم خود دکترم هم باورش نمیشد .
درد من حصار برکه نیست.درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است.
راستی من اول با دارو گیاهی عفونتم رو برطرف کردم در کنار این داروهایی که نام بردم چند تا داروی دیگه هم میخوردم ولی منظم و سر ساعت همشونم بدمزه و خوردنشون سخت بود ولی یه 2ماهی رو تحمل کردم و الان روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم و تو هفته 17 بارداری ام.
درد من حصار برکه نیست.درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است.
بهد از تخمک گذاری خوردنش ضرر داره؟
lمامان ملی برای عفونتت از چی استفاده کردی . افنان از کجا خریدی؟ و اینکه میشه بگی پیش کدوم دکتر گیاهی می رفتی ؟ ممنون
مامان ملی برای عفونتت از چی استفاده کردی . افنان از کجا خریدی؟ و اینکه میشه بگی پیش کدوم دکتر گیاهی می رفتی ؟ ممنون
مامان ملی می شه بگی افنان چی من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
کسرا مامان روز 12 اسفند 1391 بدنیا اومد ساعت 9:44 صبح
Lilypie First Birthday tickers
سلام ساغر جون برای عفونت 1قاشق مربا خوری آویشن شیرازی +1قاشق مربا خوری پونه کوهی به همراه 1 لیوان آبجوش بگذارین دم بشه و میل کنین .این دارو برای درد پریود و همچنین رفع لخته های خون در هنگام پریود هم بسیار مفیده.
همچنین دارویی به نام سه گیاه متشکل از رازیانه بابونه و خارشتر که بصورت شربت (عرق)در عطاری ها میفروشن مفیده.
خداوندا مرا آن ده که آن به
سلام به دوستای عزیزمن تنبلی تخمدان دارم می خواستم ببینم کسی با دارو گیاهی مثل افنان-رازیانه-بومادران نتیجه گرفته ؟
سلام به دوستان.کسی هست که pcoبوده و با داروهای گیاهی خوب شده و دیگه بدون دارو و درمان خودش پری میشه؟میشه بگید چی خوردید و چی کار کردید؟

مامانای گل و دوستهای مهربونم....به کمک تک تکتون نیاز دارم بیایین تووو........

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=216076
سیاره اسباب بازی www.toyplanet.blogfa.com
سلام لطفا بگین این داروهارو کی و چند روز باید خورد
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه محال می پنداری می خندد.... از خدا می خواهم محال ترین آرزوهایت را در این لحظه اجابت کند
کرم میکوسین که ترکیبی از سیرو آویشنه هم برای استفاده وارینال برای ار بین بردن عفونت و قارچ عالیه.
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
ارسال پاسخ و نظر شما