موضوع بحث

حاملگی پوچ

1394/08/25 07:55 44
موضوع بحث: حاملگی پوچ
بچه ها کسی می دونه علائم حاملگی پوچ چیه؟ یا اینکه چه دلایلی داره؟
علایم خاصی نداره فقط با سونو مشخص میشه
و همچنین مقدار hcgتوی ازمایش هم تقریبا کمتر از مقدار طبیعیه
من یه بار تجربه کردم
روزی که تو دنیا آمدی جمعی به تو بودن خندان و تو بودی گریان کاری کن که فردا موقع رفتن جمعی به تو باشند گریان و تو باشی خندان
من شنیدم همچین چیزی امکان داره ولی چیز زیادی نمیدونم
هستی جون می شه بگی کی فهمیدی؟
تقریبا 10 هفتگی که رفته بودم برا قلب نی نی گفتن قلب نداره وباید سقط بشه
روزی که تو دنیا آمدی جمعی به تو بودن خندان و تو بودی گریان کاری کن که فردا موقع رفتن جمعی به تو باشند گریان و تو باشی خندان
من 2 مورد دیدیم که مردها اسپرم ضعیف داشتن همیچین مشکلی پیش میاید
بعدش دوباره راحت باردار شدی؟ تو رو خدا من رفتم سونو فقط ساک و دید خیلی نگرانم نکنه پوچ باشه یا واسه بارداری های بعدیم مشکل ایجاد کنه
عزیزم نگران نباش،مگه هفته چندی؟شاید زودرفتی
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
اره بعد 3ماه دوباره باردار شدم با وجود تنبلی تخمدان
نگران نباش
هفته چندی؟؟
هفته 7 بودم ولی سونو می گفت هفته 5 حالا واسه دو هفته دیگه سونو داده
عزیزم من بارداری قبلیم اینجوری بود و خودبخود باخون پری سقط شد توی هفته 5 والان 6 ماهه باردارم و پسملییییییی دارم و سالمه جیگرشووونگران نباش
پس هنوز جای امید هست احتمالا لقاح دیر اتفاق افتاده
چون منم تو حاملگی دوم دوباره همین احتمالو دادن ولی چون لقاح دیر اتفاق افتاده بود همیشه من دو هفته از سونو جلو بودم
یعنی ممکنه مشکلی نباشه؟
سلام شیدا جان.من هم پارسال یک بارداری پوچ داشتم. هفته هشتم که رفتم برای سونو گفت هفته ششم هست و امبریون دیده نشد فقط ساک بارداری رو دید.که سونو نوشت برای دو هفته بعد که دیگه به دو هفته نکشید وسقط شد. دکتر هم گفت علتش به احتمال زیاد ضعیف بودن اسپرم شوهرم بوده. ولی الان بعد از هشت ماه اقدام باردار شدم و خدا رو شکر قلبش هم تشکیل شده
بهار جون علائم بارداری رو داشتی مثل تهوع و...؟
من باردارم اسپرم شوهرم ضعیف بوده دیروز سونو از روی شکم کردم گفت قلبش می زنه؟؟؟؟؟
از روی شکم دقیق نشون میده؟؟؟؟
نکنه نباشه؟؟؟
دخترم غزل هدیه است از اسمان 91/5/10
خدا رو شکر کن رها جون وقتی می زنه که دیگه نگرانی نداره واسه منم دعا کن خیلی پریشونم تا این دو هفته تموم بشه می میرم
شیدا جون نگران نباش.من هفته هشتم رفتم گفت هفته پنجمی و قلبی هنوز نیست ممکنه پوچ باشه.اما خدا را هزاران نرتبه شکر الان پسرم 19ماهشه و سالم.من که سه چهار روز بعدش رفتم سونو واژینال .اما اگر میتونی دوهفته صبرکن.
اصلا هم حالت تهوع نداشتم
ارسال پاسخ و نظر شما

جدیدترین موضوعات دو روز گذشته

ماه نهم هستم

12 دقیقه پیش

لانه گزینی

12 دقیقه پیش