2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478177 بازدید | 2084 پست
سلام به همگی خوبید؟
من پارسال موهامو مش 90% کردم و بعد از 4 ماه رنگ موی اورآل 3/4 گذاشتم و مشهامو کاور کردم رنگش زیتونی تیره شده بود و برای عید اورآل 6 استفاده کردم ولی نمی دونم چرا موهام به سمت تیرگی و مشکی برگشت. دیشب بعد از چندماه که می خواستم موهامو رنگ کنم رفتم آرایشگاه گفتم یه رنگ عسلی خوشرنگ می خوام که قرمزی نداشته باشه و اونم رنگ 3/8 ریتون بلوند طلایی و 3/9 بلوند زیتونی رو باهم ترکیب کرد و موهامو رنگ کرد ولی بعد از یک ساعت موهام رنگ گرفت و پایینشون یه درجه روشن تر شد و ریشه موهام تا جایی که مو رشد کرده بود عسلی خیلی خوشرنگ شد ولی اصلاً باهم همخونی نداشتن من مجبور شدم دوباره رنگشون رو دو درجه تیره تر کنم تا یک دست بشن من باید چیکار کنم یعنی دیگه موهام روشن نمی شه اگه کسی تجربه داره ممنون می شم کمکم کنه.
رویا جون منم قبل از عید رفتم موهامو عسلی کنم ولی موهام از تا نصفه رنگ طبیعی خودم بود و از نصف به پایی قبلا رنگ کرده بودم آرایشگرم اول یک نزدیک به رنگ موهای خودم گذاشت و موهامو یکدست کرد و بعد عسلی کرد گفتش اگه انیکارو نکنم موهات دورنگ می شه مثل همین حالتی که الان برای شما شده اما اینکه بازم می تونی موهاتو روشن کنی یا نه من راستش من نمی دونم چون در این زمینه خیلی وارد نیستم فقط این یه تجربه بود برای من که گفتم اگه آرایشگرت به این مسئله توجه نکرد خودت دقت کنی و بهش گوشزد کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شکیبا جونم سلام.
مرسی خیلی متشکرم جوابمو دادی خانومی!

راست میگی فکر کنم بیشتر زیر موهام سوخته. رفته بودم آرایشگاه اونم بهم گفت. ولی باورم نشد. چون به آرایشگرم اعتماد داشتم.

حالا باید چه کار کنم؟ دیگه نمیتونم موهامو رنگ کنم؟ آخه الان ریشه هام بلند شده؟
یه عروسی نزدیک داریم. برایرنگ ریشه هام چی کار کنم تا آسیب کمتری به موهام برسه؟

فکر کنم تا سوختگیا کوتاه نشه موهام خوب نمیشه! درسته؟
روی موهام خوبه اثری از سوختگی نیست.

لطفا به من بگو ماسک مو چه مارکی بگیرم؟قیمتش چنده؟
این ویتامینه ها مثل نیوآ تاثیر داره؟ یا مارک بهتری شما میشناسی؟

بازم از شما ممنونم
روز خوبی داشته باشی.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
سلام شکیبا جون.

من تازه اینجارو پیدا کردم و واقعاً خیلی چیزا یاد گرفتم. ممنون که اطلاعاتت رو در اختیار همه قرار میدی.

یه سوالی داشتم عزیزم.

من الان رنگ موهام عسلی هست، در حد شماره 7 یا 8.

اگر بخوام موهامو کنفی کنم، باید از چه شماره ای استفاده کنم؟

میشه در مورد رنگ موهای آنجلا تو سفری دیگر هم توضیح بدی؟

این دو تا عکس چه شماره ایه ؟؟

http://up.iranblog.com/Files/b9587e87a2224a618f45.jpg

http://up.iranblog.com/Files/7216933f5cd3440fa634.jpg

ممنون خانومی.

سلام شکیبا جون.
من موهامو هایلایت نسکافه ای کردم. ریشه موهام (7 سانت) قهوه ای تیره در اومده. میخوام یه دستش کنم یه رنگ تیره قشنگ که شیک باشه و اگه موهای روشنم زیاد تیره نشد ولی خوشرنگ بشه. نمیدونم تونستم منظورمو خوب برسونم؟ لطفا از اورال رنگ مناسب بهم معرفی کن. ضمنا نمیخوام تناژ قرمزی داشته باشه
واقعا لطف میکنی اگه راهنماییم کنی عزیزم.........
من تا حالا اورال نزدم دستورالعملش چیه؟ فرق داره؟
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
رویا جون نازی کاملا خوب توضیح دادن آرایشگرتون باید اول کل موهاتون رو یک دست رنگ میکرد بعد رنگ نهایی رو میزاشت تا از دورنگی جلوگیری کنه چهارده روز صبر کن بهدش بده موهات رو اول تیره کنن ویک دست بشه بعد رنگ اصلی رو بزارن سرت الان بزاری غیر از آسیب به مو کاری نمیشه کرد در ضمن آرایشگرت خیلی ناشی بوده وکارش کاملا اشتباه بوده
تی تی جون متاسفانه برای سوختگی مو هیچ کاری نمیشه کرد مگر کراتینه که هزینش بالاست ........سعی کن از ماسک موی اورئال استفاده کنی موهاتم با آب ولرم بشور زیاد شامپو نزن وشامپوتو با آب مخلوط کن تا رقیق بشه موهاتو سشوار نکش اتو هم نزن
ملیکا جون جواب تیتی رو بخون بهت کمک میکنه .............برای موهاتم بجای رنگ یا مش بهتره یه شنیون کار ماهر پیدا کنی که شنیون خوب برای عروسی دربیاره تا رنگش جلب توجه نکنه ...........ماسک موی اورئال فکر کنم 14 تومن باشه
مونا جون موهای آنجلا زیباترین مشی هست که من به الان دیدم متاسفانه این مش ویا بهتر بگم هایلای هست وبا مواد مخصوص که فقط تو خارج هست ورنگهای مختلف داره زده میشه یعنی هم رنگ هم پودر در یک فویل هست بخاطر همین رنگ خاص در میاد اینجا میشه این ترکیب رو درآورد ولی دقیقا زیباییش دوروزه بعد یا زرد میشه یا نارنجی یا زیتونی ...........اما در کل اگه تو ایران بخوای در بیاری اول زمینه مو رو عسلی میکنی مثلا شماره 8 بعد با فویل مش ها رو دربیار یا اینکه مش کلاهی پر دربیارو بهد از دکلره رنگ عسلی روشن و کمی مسی رو رنگساز میکنن
یاسمین من رنگ 6 و5 اورئال رو بهت پیشنهاد میدم که یکدست بشه رنگ اورئال قرمزی نداره دستورشم عین رنگای دیگس اول ساقه ها رو بزار بعد ریشه رو بزار ترکیب مواد هم دقیقا تو بروشور نوشته
2706