2733
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478238 بازدید | 2084 پست
سلام شکیبا جون حالت خوبه عزیزم ؟
یه سوال داشتم ؟ میشه یه شامپوی خوب معرفی کنی که هم همیشه گیر بیاد و راحت بشه خریدش هم اینکه خیلی گرون نباشه ... خلاصه یه چیز دایمی باشه .
میدونم که بستگی به موها داره . من و شوشو موهامون چربه و خیلی میریزه . اگه میتونی راهنمایی کن .
در مورد پنکک لاکورد من هرچه گشتم پیداش نکردم میشه یه پنکک خوب دیگه معرفی کنی ؟
سلام شکیبا جان
من رفتم پنکک بخرم از اونا که شما گفتی مث بل و ناتالی نداشت
بهم پیشنهاد داد vov بگیرم 7500
و یه جا دیگه هم گفت اصلا این پنکک ها بدرد نمیخورن از کرم پودر سینره استفاده کن خیلی خوبه و با پوست سازگاره
من پوستم چربه و حساس چی بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان رادین البته ویو تو موهای کوتاهم خوشگل میشه مخصوصا اگه بگیری همون ویو رو با سنجاق حالت شلوغ شنیون کنی .............ولی می تونی از آرایشگرت بخوای موهاتو شلوغ شنیون کنه ازین فشنا................عزیزم این کیک میکاپ شبیه پنکیک هستش ولی با پد خیس زده میشه واگه استفاده کنی خیلی راضی میشی
2731
هانا جون متاسفانه منم دقیقا مشکل شمارو دارم و تمام شامپو هارو هم تست کردم هیچکدوم راضیم نکرد ولی بازم بین همه این شامپوها شامپوهای اورئال بهتره اول یه باکس کوچیک بگیر تست کن ببین اگه به موهات افتاد بخر اگه نه یه چیز دیگه امتحان کن ولی پن تن افتضاحه حد ان شولدرم فقط برای یه مدت کوتاه خوب برا مدت طولانی مو رو داغون میکنه هر چند پزشکا میگن شامپوتونو هر از گاهی باید چنج کنین اگه بازم اطلاعاتی بدست آوردم بهت میگم
2740
بی بهار جون اصلا شما کرم پودر نزن وقتی که پوستت میگی حساس ..........برای پنکیک راستش من همون چند تا مدل رو ترجیح میدم و از vovهم استفاده کردم بد نبود ولی جالبم نبود مخصوصا نسبت به قیمتش کاراییش خیلی کمتر از بل هست سعی کن بل رو پیدا کنی.......................
سلام شکیبا جون .....من یه بار شما رو تو کلوب ترک زبانا دیده بودم ...کلوب ترگلم میام .....شما رو خوب میشناسم....من تبریز زیاد میرم ......ولی از اس ...اردبیلم ......اردبیل نزدیکتره ولی تبریز زیاد میرم تا اردبیل
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
بی بهار جون فیس واش سینره مشکل چربی پوستتو حل میکنه برای کرم پودرم گفتم من خودم فقط وفقط کیک میکاب گریماسو استفاده میکنم چون اصلا چرب نیست وفقط با پد خیس زده میشه .............بچه ها خودمونیما احساس میکنم دارم این کیک میکاب گریماسو تبلیغ میکنم دیگه تو رو خدا یکی تون بخرین به اونیکی ها هم نتیجه شو بگین من میدونم که راضی میشید از خریدتون .................ولی سعی کنید اصل باشه ها
2706