موضوع بحث

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

1393/11/30 03:24 2083
سلام شکیبا جون.

من تازه اینجارو پیدا کردم و واقعاً خیلی چیزا یاد گرفتم. ممنون که اطلاعاتت رو در اختیار همه قرار میدی.

یه سوالی داشتم عزیزم.

من الان رنگ موهام عسلی هست، در حد شماره 7 یا 8.

اگر بخوام موهامو کنفی کنم، باید از چه شماره ای استفاده کنم؟

میشه در مورد رنگ موهای آنجلا تو سفری دیگر هم توضیح بدی؟

این دو تا عکس چه شماره ایه ؟؟

http://up.iranblog.com/Files/b9587e87a2224a618f45.jpg

http://up.iranblog.com/Files/7216933f5cd3440fa634.jpg

ممنون خانومی.

سلام شکیبا جون.
من موهامو هایلایت نسکافه ای کردم. ریشه موهام (7 سانت) قهوه ای تیره در اومده. میخوام یه دستش کنم یه رنگ تیره قشنگ که شیک باشه و اگه موهای روشنم زیاد تیره نشد ولی خوشرنگ بشه. نمیدونم تونستم منظورمو خوب برسونم؟ لطفا از اورال رنگ مناسب بهم معرفی کن. ضمنا نمیخوام تناژ قرمزی داشته باشه
واقعا لطف میکنی اگه راهنماییم کنی عزیزم.........
من تا حالا اورال نزدم دستورالعملش چیه؟ فرق داره؟
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
رویا جون نازی کاملا خوب توضیح دادن آرایشگرتون باید اول کل موهاتون رو یک دست رنگ میکرد بعد رنگ نهایی رو میزاشت تا از دورنگی جلوگیری کنه چهارده روز صبر کن بهدش بده موهات رو اول تیره کنن ویک دست بشه بعد رنگ اصلی رو بزارن سرت الان بزاری غیر از آسیب به مو کاری نمیشه کرد در ضمن آرایشگرت خیلی ناشی بوده وکارش کاملا اشتباه بوده
تی تی جون متاسفانه برای سوختگی مو هیچ کاری نمیشه کرد مگر کراتینه که هزینش بالاست ........سعی کن از ماسک موی اورئال استفاده کنی موهاتم با آب ولرم بشور زیاد شامپو نزن وشامپوتو با آب مخلوط کن تا رقیق بشه موهاتو سشوار نکش اتو هم نزن
تلیا جون برو آقا جعفر همون خطز اون دستگاه فرش خوبه قیمتاشم مناسب تره مارکاشم والله دروغ چرا یادم نبود که از راوک بپرسم ببخش
ملیکا جون جواب تیتی رو بخون بهت کمک میکنه .............برای موهاتم بجای رنگ یا مش بهتره یه شنیون کار ماهر پیدا کنی که شنیون خوب برای عروسی دربیاره تا رنگش جلب توجه نکنه ...........ماسک موی اورئال فکر کنم 14 تومن باشه
مونا جون موهای آنجلا زیباترین مشی هست که من به الان دیدم متاسفانه این مش ویا بهتر بگم هایلای هست وبا مواد مخصوص که فقط تو خارج هست ورنگهای مختلف داره زده میشه یعنی هم رنگ هم پودر در یک فویل هست بخاطر همین رنگ خاص در میاد اینجا میشه این ترکیب رو درآورد ولی دقیقا زیباییش دوروزه بعد یا زرد میشه یا نارنجی یا زیتونی ...........اما در کل اگه تو ایران بخوای در بیاری اول زمینه مو رو عسلی میکنی مثلا شماره 8 بعد با فویل مش ها رو دربیار یا اینکه مش کلاهی پر دربیارو بهد از دکلره رنگ عسلی روشن و کمی مسی رو رنگساز میکنن
یاسمین من رنگ 6 و5 اورئال رو بهت پیشنهاد میدم که یکدست بشه رنگ اورئال قرمزی نداره دستورشم عین رنگای دیگس اول ساقه ها رو بزار بعد ریشه رو بزار ترکیب مواد هم دقیقا تو بروشور نوشته
من به خاطر این تاپیک بود که عضو نی نی سایت شدم. مرسی شکیبا جون الهی خیر ببینی. که با حوصله جواب همه رو میدی. در مورد گریم بینی هم میشه یه توضیحی بدی . ممنون
سلام شکیبا جون. ممنون از اینکه انقدر سریع جوابمو دادی. واقعا لطف کردی.
روزگار بر شما خوش....
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
ممنون شکیبا جون.

جواب سوال اولیمو فراموش کردی بدی خانومی .

من الان رنگ موهام عسلی هست، در حد شماره 7 یا 8.

اگر بخوام موهامو کنفی کنم، باید از چه شماره ای استفاده کنم؟
شکیبا شما همونی که زنجان هستین؟
خوبین؟منو یادتونه؟

چه خبرا؟

ببخشید که بحثو عوض کردم یهو اسمتونو دیدم..
سلام شکیبا جون من تازه اینجارو پیدا کردم سوالم درمورد فر کردن مژه که اخیرا زیاد شده سوال کردم گفتند 6مادوام داره در ضمن می خواستم رنگ مژه هم بزارم چون مژه های بلند و پری دارم حالا شما میدونی که این کار مضراتی داره یانه ویا ارایشگاهی میشناسی که این کارو انجام بده ؟ممنونم

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
سلام شکیبا جون من مالزی زندگی می کنم از وقتی اومدم اینجا فکر می کنم یک مقدار پوست به هم ریخته و به خاطر آفتاب یک کم لک آورده. می شه البته ضد آفتاب فتودرم 100 همیشه می زنم. در هر صورت می شه لطف کنی یک کرم بهم بگی واسه بازسازی پوست. دوست دارم مدتی که استفاده کردم کاملا تغییرش محسوس باشه. لکه ها رو ببره و کلا پوستم شفاف بشه.مرسی عززززززززززیزم .
سلام به همگی از این چند صفحه آخر فهمیدم که شکیبا جون داره لطف میکنه و بچه ها را راهنمایی میکنه.ممنون عزیزم.
شکیبا جون من الان باردارم و میخوام قبل از زایمان موهام رو یه کاری کنم ولی اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم میشه راهنمایی کنید . پوستم روشنه و موهام تا رو شونه هامه .البته نمیخوام مش کنم پارسال عید مش بود.
مونا جون برای کنفی باید ترکیب رنگ بشه ودر ضمن کنفی خوب حتما دکلره میخواد خودت نمیتونی این کارو بکنی وچون رنگ موهات عسلیه نمیتونم ترکیب رنگ خاصی بهت بگم شرمنده خانومی
سلام الهام جون خوبی عزیزم چه خبرا خیلی وقته ازتون خبر ندارم عزیز از سر.وی چه خبر
تینا جون اول فرم بینیتو بگو خانومی
مامان مهشید اصلا این کار رو نکن خظر ناک خست ومضر متاسفانه خیلی هم مد شده فر ورنگ کردن مژه .............حتی فر کرد مژه با فر مژه هم بده چه برسه با مواد سعی کن این کار رو نکنی
ارسال پاسخ و نظر شما