موضوع بحث

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

1393/11/30 03:24 2083
مامان رادین الان مش پر با رگه های کلفت کنفی یا عسلی مد شده..............برای تک شدنم راستشو بخوای منظورتو نفهمیدم
آنیسا جون چربی صورتو میبره وبرای شستشو جای صابون عالیه وپوستو صاف وبراق میکنه .............بله مارک گریماس ساخته هلند هستش کیک میکاب کارایی کرم پودر وبالاتر ازون هستش وعالیه
مامی آرمیتا جون متاسفانه در مورد کاشت مژه هیچی نمیدونم البته طرز کارش آسونه ها ولی از جنس یا مواد مصرفی چیزی نمیدونم ببخش ولی اگه فرصت داشته باشی شنبه یکی از دوستانمو که متخصص کاشت هست میبینم وبرات میپرسم
شکیبا جون منظورم اینه که شینیون خوبه یا فقط سشوار بکشم . لباس چی بخرم . در ضمن من هرچی کرم می خرم سرم کلاه می ره . یه کرم خوب می دونید که پوشش خوبی داشته باشه .
مامان رادین جون در مورد شنیون یا سشوار بستگی به لباست ومجلست داره اگه لباست بازه و مجلست خیلی شلوغ باید شنیون بکنی البته ویو فر هم خیلی خوب میشه ولی به نظر من اسپرت باشی قشنگتره حالا میتونی یه تونیک خوشگل بخر که الان مد شده تونیک کوتاه بدون ساپورت ولی چکمه خوشگل بپوش وموهاتم بده برات ویو کنن اگه مشم کنی که خوشگلتر میشه ........................در مورد کرم هم من خودم کیک میکاپ گریماس رو توصیه میکنم حتما راضی میشی
شکیبا جون ممنونم خانوم گل

پس با این حساب بهتره سری n رو نگیرم

a خوبه؟منظورم ash دودی؟
مثلا a5 یا 6
که بلونده در واقع

نمی دونم چی کار کنم
موندم سر گردون

ببخشید که مرتب مزاحم میشم و وقتت رو می گیرم

از توجهت واقعا ممنونم
آره دودی عالیه سری دودی رو امتحان کن حتما .................بازم سوالی باشه در خدمتم
سلام شکیبا جون خوبی خانمی ؟منم یه سوال دارم .....من از محصولات فلورمار برا ارایش معمولیم استفاده میکنم.....برا ارایش تند هم از محصولات مروان خیر با فرچه های گراف با تمامی شماره هاش .......نظرت در مورد این مارکها چیه؟
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
شکیبا جون ممنونم ازت عزیزم
اره خانمی صبر میکنم تا از دوستتون بپرسید .... میخوام ببینم اصلا ضررش در چه حد هست ؟ ایا ارزش داره که این کار را بکنم و چقدر دوام دارن ...
راستی شما ایران نیستید نه ؟؟
سلام داشتم فکر میکردم چقدر شکیبا جان اسمت بهت میاد . آخه اصلا مجبور نیستی به این همه سوال اینقدر با حوصله جواب بدی .اونم سوال ما زنها که تمومی نداره . ولی واقعا داری لطف میکنی . من یه سوال دارم از همه خانمها ببخشین اگه اینجا میپرسم چون بحث بحث شیرین زیبایی هست . من میخوام از کمربند vibroshape استفاده کنم . میدونم اکثرا تبلیغ ها دروغه ولی نمیدونم چرا فکر میکنم این بدرد بخوره . در نتیجه خواهرای گلم اگه هرکی راجع به این محصول اطلاع داره واقعا خوشحال میشم منو راهنمایی کنه .
سلام داشتم فکر میکردم چقدر شکیبا جان اسمت بهت میاد . آخه اصلا مجبور نیستی به این همه سوال اینقدر با حوصله جواب بدی .اونم سوال ما زنها که تمومی نداره . ولی واقعا داری لطف میکنی . من یه سوال دارم از همه خانمها ببخشین اگه اینجا میپرسم چون بحث بحث شیرین زیبایی هست . من میخوام از کمربند vibroshape استفاده کنم . میدونم اکثرا تبلیغ ها دروغه ولی نمیدونم چرا فکر میکنم این بدرد بخوره . در نتیجه خواهرای گلم اگه هرکی راجع به این محصول اطلاع داره واقعا خوشحال میشم منو راهنمایی کنه .
شکیبا جون عزیزم ممنون از راهنماییت.
بوسسسسسسس
عفیفه جون من محصولات فلور مار رو تایید میکنم خیلی هم خوبه برا آرایش معمولی ولی راستشو بخوای محصولات مروان خیرو نه چون اصلا کیفیت خوب نداره یکمم به پوست آسیب میرسونه البته ببخشا رک جواب دادم چون پرسیده بودی بهت گفتم متاسفانه اغلب آرایشگرا میان از محصولات مروان خیر برای آرایشاشون استفاده میکنن شاید بهتر نشون بده آرایشو ولی اصلا کیفیت نداره چون بحر حال برای کشورای عربی هست ..........من بهت پیشنهاد میدم از محصولات مختلفی برای آرایش غلیظت استفاده کنی مثلا ریمل مارک اورئال خط چشم کلاسیک و... حالا خواستی می تونی صفحات پیش رو یه مرور کنی برای پیدا کردن محصولات خوب برای من خیلی مهمه که مواد مصرفیم عالی باشه وبه پوستم آسیب نرسونه...........چون اگه مواد مصرفی خوب نباشه شاید در موقع استفاده زیبا بکنه چهره رو ولی برای مدت طولانی چروک پوست لکهای پوست وهزار تا امراض پوستی میاره واین خیلی بده
مامی آرمیتا جون من ایران زندگی میکنم ولی برای رفتن فکرایی تو سرمون هست مخصوصا اگه مشکل ناباروریم حل نشه نمیتونم تو ایران زندگی کنم
یاسمن جون عزیزم خواهش میکنم این وطیفه منه به دوستانم کمک کنم تازه خودمم لذت میبرم بحر حال اینم یه جور کمک کردن هستش .....................البته ببخش در مورد این کمر بند میخوام تجربه خودمو بهت بگم من اوایل ازدواجم این کمر بندو البته یه مارکه دیگش رو گرفتم در کوتاه مدت خوب بود ولی چون نمیشه به مدت طولانی استفاده کرد بدتر چاق میکنه در ضمن زودم خراب میشه ولی بازم از دوستان بپرس من تجربمو گفتم
مریم جون خواهش گلم ....................
سلام شکیبا جون ممنون وقت گذاشتی و جواب دادی .....اتفاقا منم بعد از گرفتنشون پشیمون شدم ....تمامی صفحاتو خوندم فبلنا......ولی مارک گریماس پیدا نکردم این طرفا....
ولی از فلورمار خیلی راضیم فقط از پنککش خوشم نمیاد ....
یه چیزی بگم از خط چشم aquaاستفاده میکنم ....با اب میزنی مثل ابرنگ.......مال گریمه ......از خط چشم ابکی خوشم نمیاد .....میتونی برا خط چشمم از این سنگی ها معرفی کنی؟چون من خط چشم مات دوس دارم
شکیبا جون من عشق ارایشم .....اگه کلوبت در مورد ارایشه منم دعوت میکنی؟جون کلوب سرعتش بالاتره
ارسال پاسخ و نظر شما