2737
2734
دخترم سویل الان داره6 ماهش رو تموم میکنه اما از 2 ماه و نیم به این ور وقتی بیداره شیرم و نمیخوره باید یا بخوا بونم یا باقطره چکان شیر بدم هم میترسم شیرم خشک بشه هم اینکه اگه شیرم خشک بشه شیر خشک رو چطوری بدم اخه اصلا بلد نیس شیشه بگیره بیشتر از3 ماهه کارم شده که یا هی بخوابونمش شیر بدم یا با شیر دوش شیر بکشم با قطره چکان بدم به نظرتون امکان داره برگرده کسی مشکل منو داشته
لطفا کمکم کنید؟
من مثل تو بودم با این تفاوت که از بدو تولد یکیش و اصلا نخورد اون یکی هم اصلا درست حسابی میک نمیزد تا شش ماه کارم دوشیدن بود
میریختم تو شیشه میدادم میخورد
بعد اون شیر خشک دادم چون برام بی نهایت سخت شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم تو یک دوره ای بچه ها شیر خوردنشون خیلی بد میشه.من به دکترش گفته بودم گفت چون وزن گیریش خوبه اشکال نداره.بعد خوب میشه حال شما از دکترشم راهنمایی بخواه ببین اون چی میگه
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
سلام..
طراحی عکس با دکورهای اتلیه..
سر بزنید پشیمون نمیشید
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=12883
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
2740
عزیزم من هم همین مشکل رو داشتم تا ٥ماه فقط تو خواب شیر میخورد اما الان که ٧ماه هست بهتر شده من هم مجبور بودم همش بخوابونمش تا شیر بخوره البته هنوز هم تو خواب بهتر شیر میخوره بیفته به غذا کمکى راحت تر میشى استرست هم کم میشه