2737
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
پپو اگه هستی جان من بیا راجع به کش در آوردن توضیح بیشتر بده. آخه روی پای ترانه خیلی جای کش می مونه ولی من بلد نیستم در بیارم کشش رو. راستی نم نمیده اگه در بیاری؟
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
سلام خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟

ما هم ای بد نیستیم هنوز یه نفسی هست که هراز گاهی میاد و میره.

دندون در اوردنا مبارک باشه بانوی ما هم بالاخره رفته قاطی کباب خورا. البته سر دندونش یکم تب کرد و که رسما من و باباش یه

دور رفتیم خدمت جناب عزرائیل و برگشتیم آخه گفتن هر وقت لیلی تب کرد بیاریدش بیمارستان.

لیلی هم خوبه البته امیدوارم که درونش هم خوب باشه.

امروز بابای لیلی بعد از 20 و خورده ای روز رفت سرکار و ما دو تا تنها شدیم توی خونه. برام خیلی سخته این مدت کنار من

بودنش دلگرمیه بزرگی بود برام الان خیلی حس تنهایی دارم.

نورا امیدوارم که پندار همیشه سالم و خوب باشه یعنی همه بچه ها سالم باشن.

به همسرم میگم وقتی مادر میشی همه بچه های دنیا میشن بچه خودت حتی بره ای که تو گله گوسفندا مامانش رو گم کرده.

این روزها خیلی روزهای سختیه روزهای پر از اضطراب و تنش روزهایی که نمیخخوای به هیچ فردایی فکر کنی نه خوب نه بد.

روزهایی که نمیدونم چرا حتی دلم به دعا نمیره فقط میتونم خدا رو صدا کنم اما نمیتونم چیزی بخوام میترسم از روزی که بخوام

و نشه و من بمونم با یه اعتقاد از دست رفته....

بگدریم...

لیلیِ ما هنوز هم تنبل بانویی بیش نیست. البته کارهایی میگنه عجیبا غریبا.

غلت میزنه تا دم مبلا بعد سینه خیز میره اون زیر( تنها جایی که حاضره سینه خیز بره و بس) بعد اون زیر طاقباز میشه و با دستها

و پاهاش مبلها رو به سمت بالا هل میده و چون نمیتونه تکونشون بده میزنه زیر جیغ!!!!!!!!!

چشمک زدن رو یاد گرفته قرطی خانوم. نانای میکنه به روش خاص خودش یعنی دی جی شده ما میگیم دی جی لیلی هر وقت

صدای آهنگ میاد یا خودش شروع کنه به خوندن دست راستش رو به روش دی جی بالا پایین میکنه از اون رو هم پای چپش رو!!!

خدا رو شکر آلرژیش خیلی بهتره البته منم صد در صد رعایت میکنم. هر چند دلم برای خوردن یه بشقاب پر برنج چرب و چیلی لک زده.

دکتر یه شربتی داده به جای مولتی ویتامین بدم برای بچه هایی هست که ضعف سیستم ایمنی دارن به نظرم خیلی بهتر هم

میخوردش

دیگه اینکه جانمان برایتان بگوید دو ماه دیگه باید بریم خونه خودمان و میشول مونده با لیلی و تنهایی و ترس ها و مشکلاتش

خدایا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟

ما هم ای بد نیستیم هنوز یه نفسی هست که هراز گاهی میاد و میره.

دندون در اوردنا مبارک باشه بانوی ما هم بالاخره رفته قاطی کباب خورا. البته سر دندونش یکم تب کرد و که رسما من و باباش یه

دور رفتیم خدمت جناب عزرائیل و برگشتیم آخه گفتن هر وقت لیلی تب کرد بیاریدش بیمارستان.

لیلی هم خوبه البته امیدوارم که درونش هم خوب باشه.

امروز بابای لیلی بعد از 20 و خورده ای روز رفت سرکار و ما دو تا تنها شدیم توی خونه. برام خیلی سخته این مدت کنار من

بودنش دلگرمیه بزرگی بود برام الان خیلی حس تنهایی دارم.

نورا امیدوارم که پندار همیشه سالم و خوب باشه یعنی همه بچه ها سالم باشن.

به همسرم میگم وقتی مادر میشی همه بچه های دنیا میشن بچه خودت حتی بره ای که تو گله گوسفندا مامانش رو گم کرده.

این روزها خیلی روزهای سختیه روزهای پر از اضطراب و تنش روزهایی که نمیخخوای به هیچ فردایی فکر کنی نه خوب نه بد.

روزهایی که نمیدونم چرا حتی دلم به دعا نمیره فقط میتونم خدا رو صدا کنم اما نمیتونم چیزی بخوام میترسم از روزی که بخوام

و نشه و من بمونم با یه اعتقاد از دست رفته....

بگدریم...

لیلیِ ما هنوز هم تنبل بانویی بیش نیست. البته کارهایی میگنه عجیبا غریبا.

غلت میزنه تا دم مبلا بعد سینه خیز میره اون زیر( تنها جایی که حاضره سینه خیز بره و بس) بعد اون زیر طاقباز میشه و با دستها

و پاهاش مبلها رو به سمت بالا هل میده و چون نمیتونه تکونشون بده میزنه زیر جیغ!!!!!!!!!

چشمک زدن رو یاد گرفته قرطی خانوم. نانای میکنه به روش خاص خودش یعنی دی جی شده ما میگیم دی جی لیلی هر وقت

صدای آهنگ میاد یا خودش شروع کنه به خوندن دست راستش رو به روش دی جی بالا پایین میکنه از اون رو هم پای چپش رو!!!

خدا رو شکر آلرژیش خیلی بهتره البته منم صد در صد رعایت میکنم. هر چند دلم برای خوردن یه بشقاب پر برنج چرب و چیلی لک زده.

دکتر یه شربتی داده به جای مولتی ویتامین بدم برای بچه هایی هست که ضعف سیستم ایمنی دارن به نظرم خیلی بهتر هم

میخوردش

دیگه اینکه جانمان برایتان بگوید دو ماه دیگه باید بریم خونه خودمان و میشول مونده با لیلی و تنهایی و ترس ها و مشکلاتش

خدایا...
میشول به خدا توی حرم خیلی دعاتون کردم. و خیلی به یاد لیلی بودم. دلم میخواد ببینمتون. امیدوارم هر چه زودتر آلرژی دست از سرش برداره.

نورا جونم نگران پندارم نباش. خدا خودش مراقب این فرشته ها هست.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
2731
فاطمه جونم خوشحالم که وقت کردی بیای و جماعتی رو از نگرانی برهانی!
قربون دندونای لیلی بانو بشم
دی جی لیلی تایپیکمون خیلی باهوشه ماشاالله که یره مبل رو بلند میکنه ها!!!!

امیدوارم این وزهای پر از استرس زود تموم بشه و یه دنیا شادی و فرامةشی جاشو بگیره

نورا جان ما همیشه دست به دعاییم
انشاالله دکتر بردیش بیا و بگو که همه چیز عالی بوده

آتنا دندونای گل دخملم مبارک ان شاالله به سلامتی خوراکیهای خوشمزه باهاشون خوره و تپلی بشه
پس بابای آرنیکا هم بععععععله!!!!
بابای حسین هم دیدا بعلهههههه
یه پا خردادیانه.... چون متولد مرداه و اسمشم محمده همه فامیل بهش میگم ممد مردادیان..... خیلییییی رقاصه!
معلومه دیگه پسرشم،،،،،

پپو پیشنهاد آتنا خوب بودا
اینجوری پرستار رو میسنجی بعد راحت تر میتونی تو خونه تنهاشون بذاری
بعدشم چند تا سوراخ تو خونتون میشه دوربین کذاشت مگه؟؟؟؟ بالاخره یه جاهایی دور از دید میمونه
و خانم پرستار هم سر فرصت همه دوربینها رو میبینه
آخه کلا دوربین خیلی تابلوئه

ثریا خسته نباشی ننه از مریض داری ان شاالله زودتر میگذره

نیلی نگفتی کادو چی گرفتی از شوشو؟؟؟؟

از پرک خبری نیست!!!!

مامان ترانه لم برات تنگ شده بوداااااا

آتنا این پوشک بیبی فاین از ایناس که روکشش نایلونیه ها!
بعضیا نمیپسندن!
روشش کتان نیست
اگه میخوای قیمتشو بهت بگم

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
راستی آتنا من امضا قبلیتو بیشتر دوست داشتم و همیشه برای خودم به یاد آرنیکا زمزمش میکردم
تو ببین وحشی چشمان تو ام دخمل خوب!!!!

ووووووووووووووووووییییییییی عاطی چقده تو پستت گفتی " آتنا "

من
به خاطر گل روی شما هم چشم . عوضش می کنم .
حالا شما قیمت بوگو
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2738
.................
تحویل حال مادرانه
وقتی بچه نداشتم، تصورم در مورد تربیت بچه خیلی تخیلی بود. فکر می‌کردم بچه یک لوح سفید است که قرار است ما رویش نقاشی کنیم. یا یک تکه گِل بی‌شکل که قرار است به دستان پرتوان ما کاسه و کوزه‌ای از تویش دربیاید.

مدتی که از تولد نرگس گذشت، فهمیدم تا چه حد اشتباه می‌کردم. بچه‌ها موجوداتی کامل‌اند با شخصیتی منحصر به فرد. کاسه و کوزه‌ای که شکل و طرح و رنگ دارد و تربیت حداکثر می‌تواند آن را یک جای خوب در سفره بنشاند.

حالا که مدتی گذشته، حالا که مریم را هم دارم، فکر می‌کنم حتی تصور قبلی‌ام هم بیخود بوده. بچه‌ها همه چیزشان کامل است. شخصیت‌شان، رنگ‌شان، جایشان. سفره پهن شده و همه چیز در جای خودش است. فقط منم که ایستاده‌ام و دور سفره دارم می‌چرخم. من باید یک جای خوب برای خودم پیدا کنم. جایی که دستم به همه چیز برسد و ظرف‌های گل‌من‌گلی سفره را خوب ببینم.

تازه دارم می‌فهمم که مادری اصلا تربیت کردن بچه‌ها نیست؛ تربیت کردن خودم است. بزرگ شدن خودم، رشد خودم، تقوای خودم است. اگر جایی چیزی خراب است، این منم که باید بلند شوم و یک سوی دیگر سفره بنشینم. این منم که باید عوض شوم. تربیت شوم. امسال برای خودم �حول حالنا الی احسن الحال� را خواندم. بلند.

پیشنهاد مادرانه: یک فهرست بنویسیم از مشکلاتی که با بچه‌مان داریم. بدغذاست؟ بی‌ادب است؟ نق‌نقو است؟ بدخواب است؟... این فهرست مشکلات منِ مادر است. از امروز خودم را درست می‌کنم. من امسال می‌خواهم ساعت خوابم را درست کنم، برنامه غذایم را منظم کنم، داد نزنم، نق نزنم، حرف زشت نزنم، بیشتر بازی کنم. شما چطور؟

........
سلام
خوبین مامانا
آتنا جون من شاهرودو خیلی دوست دارم عاشقه کوههای دوره شهرم که همیشه دیده میشه در ضمن خدا رو شکر که ارنکا بهتر شد
من تهران زندگی میکنم ولی اصلیتم سبزواریه البته یکمی هم شاهرودی قاطیشه پدر بزرگم ماله بیارجمند بوده
این تابایی که میخرید از میله بارفیکس اویزون میکنین؟؟
من هنوز به فکر ضد افتاب نیوفتادم همون مرطوب کننده رو هر چند روز یک با با هزار دوزو کلکو جنگولک بازی میزنم به صورتش
تبسم جان ایشالله مامانت زودتر خوب شه حتما مواظب باشین رژیمشو رعایت کنه
پیو به نظره من گزینه 1 بهتره
نیلی جان چشمت روشن
دندونای لیلی خانومم مبارک
عاطی جون ماهانم یک مدت اینطوری شده بود هیچی نمیخورد الان شکر خدا بهتر شده ولی از همون سه وعده بیشتر نمیخوره مطمئن باش ماله دندونشه خیلی حرص نخور
ایشالله پندارم آخرین جلسه دکترش باشه

دوباره همه چی مثله اول شد مامانم اینا رفتن داداشم هم که رفته شوهرمم صبحی زنگ زده میگه من فقط 4 شنبه شب میام خونه
دلم به این خوش بود که با کالسکه ماهانو عصرا ببرم بیرون آخه تا قبله عید که میبردمیش تو کالسکه مثله موش مرده ها میشد
ولی دیروز که رفتیم دیگه اصلا حاضر نبود تو کالسکه بشینه همش دستاشو بلند میکرد که بغلم کنین

آتنا آتنا آتنا
ههههه
پوشک هاش روش نوشته ٦٥٠٠ اما من میگیرم ٥٠٠٠ تومن
بسته هاشم ١٤ تاییه سایز٧-١٧ کیلو

نیلی کادوی تولد هم داشتیا این وسطا
شوهرت تو حج و زیارت مشغوله؟؟؟؟؟

سلوووووووووووووم من اومدمممممممممم یوهوووووووووووووووو
خوبین؟دلم براتون تنگولیده بود ولی مگه وقت میکنم بیام با این دخمل شیطون تا لب تابو میارم میدوئه میاد فضولی جدیدن هم هرچی میارم میاد میخواد تونشو بزاره روش بشینه !!!!!!!
خلاصه که امیدوارم تعطیلات به همتون خوش گذشته باشه سال خوبی باشه براتون
همه دندونا و راه رفتنا و ماهگردا و....... مبارک
وبلاگ ادرینارو اپ کردم میتونید برید ببینید
دوستون دالم فعلا بابایییییییییییی
2706