2726
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
پپو جونم، کش پوشکو چجوری جدا میکنی؟ رد کش رو پای مینا میمونه با اینکه کشو میکشم ک بازتر شه

من میترسم (با توجه ب اینکه دختره !) ضررای بدی داشته باشه. الان بیبی فاین گرفتم ببینم چجوریاس

راستی گزینه من 2 ه :) ینی من اگه جات بودم این تصمیمو میگرفتم
سلام .
پپو جونم ممنون از توجه ات.
گلم منم با گزینه دو موافقم. پول نیاز همه است. اما آرمیتا از هر چیزی تو این دنیا مهمتره.دراین سن و این دوران بیشترین نیاز بچه در کنار مادر بودنه. شک نکن و در تمام لحظه ها کنارش باش.
پرستار ... کجا مادر کجا .

خواب هم بسته به ساعت و روزش داره. انشاالله که خیره . اگه روز و ساعتش و بگی برات در میارم تعبیرشو.
مهربان مادر من،

ای مرا مظهر ایمان و غرور. ای نگاه تو پر از گرمی و نور، ای صدای تو مرا روح نواز... هرگز از خویش مرا دور مساز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ الهه
همه اینایی که گفتی رو امتحان کردم
گفتم که به باباش رفته

پپو منم جات بودم گزینه یک رو امتحان میکردم فوقش برای یه ماه بعد اگه نشد گزینه دو رو انجام میدادممممم

مائده من بیبی فاین میبندم خداییش با اینکه ارزونه اما من خیلی راضیم
شبها یا تو مهمونی و جایی که بدونم سختش میشه یا نمیتونم زود عوضش کنم جان ب ب و هاگیز و مولفیکس میبندم

اما در روز بیشتر بیبی فاین پاسه
البته اون بسته هاش که رنگش بنفش و زرده ها
این مدلش برای ٧-١٧ کیلوئه
خیلی بزرگ و جاداره
دیگه کش در آوردن هم لازم نداره
من از هایپر استار میخرم ٣٠ تا ٣٠ تا

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *

سلام
شکر خدا آرنیکا و اسهالش و سوختگی پاش و کمی هم سایر عوارض بیماریش بهتـــــــــــر شده . بازم خدا رو شکر

ممنون از دوست جونایی که من رو دیدن و همدردی و همراهی نمودند و بــــــــسی کیفور شدیم !
علی الخصوص : الهه ناز . تبسم . ساناز . فاطمه مامی ساراخانومی . هانیه و احتمالا سایرین ...

" هر کی پست بلند بالای منو رد کنه و نخونه ایشالا نی نی سایتش 24 ساعت باز نشـــــه "

مخصوص پپو :
آهای پپو خانوم ، مدیر عزیز ، دقیقا زدی به هدف . یکی از اون هایی که منظورم بود منو نمی بینن خود شوما بودی گلم .
چه خوب گرفتی !
ممنون کلـــوز آپ منو دیدی !
حالا جواب سوال دو گزینه ایت :
گزینه اول مسلما از نظر من بهتره ! خیلی خوبه که ! چرا شک داری !
من خودم تجربه اش رو داشتم . الان که کارخونه ی محل کارم تعطیله و من بیکار شدم رسما ! اما اون موقع هم که می رفتم سر کار خیلی خیلی سختم بود . بیشتر برای کار خونه و بردن آورن آرنیکا به خونه ی مامانم .
ااما الان که تو خونه ام با اینکه خیلی هیلی خیلی آرامش دارم اما دلتنگ کار هستم .

یه نطری دارم : یه پرستار بگیر ، یه مدت بخواه خونه ی مامانت مراقب آرمیتا باشه . از مامانت بخواه خوب بسنجش .
این طوری هم مامانت دست تنها نیس . هم راحت تر تصمیم گیری می کنی . از مهد هم بهتره خیلی .
-
فاطمه مامی سارا ممنون بابت راهنمایی دارویی . برای آرنیکا دقیقا برعکس شد .آزیترو مایسین رو جایگزین کلاویسیلین کرد . الان بهتره . اسهالش داره خوب میشه .

تاب سارا و حسام و هانیه هم مبارکه !

نیلی چشمت روشن همسری اومد . واقعا واقعا نبودن این آقایون همسر خیلی سخته . کیان الان خوبه ؟
چی کشیدی !!! مریض داری بدون همسر سخته ! خدا قوت

عاطی ایشالا غذا نخوردن حسین جون برای دندونش باشه . این رقاص شدن بچه ها همه گیره عسیسم !
دخمل منم تا آهنگ می شنوه شروع به تکون دادن دستاش میکنه ! چه تکون دادنی هم حرفه ای بیا و ببین !
همه می گن چقدر براش می رقصی ؟!!!! حالا من اصلا یاد ندارم . البته معلومه این قضیه ارثیه ! چون باباش بشدت بعله !

شیما ، ضد آفتاب !!! ضد آفتاب !!! بابا منو ایندقه حساس نکنید ! همین جوریش هم کلی تو فامیل مخصوصا همسری حرف پشت سرمه ! اون وقت ضدآفتابم به آرنیکا بزنم که میشک جوک فامیل !
ولی گذشته از شوخی یادآوری خوبی بود . مرسی

الهه ناز من نظرت رو تو وبم تایید کردم بوخودا . راستی ایشالا زودتر اسباب کشی کنید و برید خونه ی خودتون به خوشی و سلامتی . بیا بازم وبلاگم

تبسم دوست جونم ایشالا سر حال تر بشی . خیلی پست هاتو می دوستم عسیسم . آرشیدا جیگرمو ببوس . التماس دعای ویژه دارم عزیزم . از امام رضا بخواه منم بطلبه . حسابی دلم هواشو داره .
حقیقتا خیلی خیلی می ترسم با آرنیکا سفر برم . اگه بیاییم مشهد اولین سفرمون با آرنیکا میشه . تو فکرش هستیم . شاید بزرودی قسمت ما هم بشه . باید ببینیم از محل کار همسری جا بهمون می دن ! آخ چه هوس حرمم کرد !

مائده منم مای بیبی می بندم . گاهی از اون بلورا ! دیده بودم . یه بار یکی از بچه های می گفت اون قطره های بلوری مربوط به جیش ! نی نی هاس و نمی دونم اوره است یا یه همچین چیزی !
شاید من اون موقع بد برداشت کرده بود . شایدم نه !

****** منم سوال ای مرجنسی کنم : لطفا قیمت پوشک هایی می خرید هم بگید .*****
عاطی این " بیبی فاین " چند تایی چند تومن ؟؟؟؟
آخه از مای بیبی زده شدم
یه بار کانفی گرفتم خیلی عطری بود .خودش خوب بود اما از بویی که داشت بدم اومد . مولفیکس هم که میگن باسن نینی ها رو سیاه میکنه !!!
****پلـــیز منم راهنمایی کنید ****

راستی ما هم وسط این مریضی آرنیکا و غز زدن ها مون یه بار گفتیم دندون آرنیکا در اومد . حالا هووورررا نکشیدیم و داد و هوار راه نیانداختیم یعنی یکی نباید به ما هم تبریک بگه بی معرفتا !
هی هی
اصلا خودم میگم : آرنیکا دخی طلای مامی آتنا یکی یدونه دندونت مبارک باشه مامان !
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2728
سلام....
پیو جون به نظر من گزینه 1 رو انتخاب کن ...
آتنه جونم دندون دخمل نازت مبارک باشه.... بو و بوس .. دخملی من که هنوز بی دندونه... اتنا جون مسافرت با نی نی که خوبه ... من دیگه حرفه ای شدم .. چند بار با دخملی دو تا یی با هم رفتیم تهرون ... یه خورده سخت بود مخصوصا واسه من .. تازه من دوهفته مونده با زایمانم خودم تنهاییی رفتم تهران اونم با قطار ..........
دختر نازنینم مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....خدایا شکرت
سلام به همه

اتنا خیلی باحالی با این پستای طولانی خدایی همتی میخواد نوشتنش من ندارم نهایتش 3ه خطه

دندونی دخمل گلت مبارکه چرا من ندیدم اون پستو ؟؟؟؟؟

مرسی از همدریت خیلی سخت بود مریض داری وحشتناک

سلام.
ممنون از دوستای گلی که در مشورتم شرکت کردین. راستش گزینه نیمه وقت چون باید تو سیستم ثبت بشه، اگه درخواستشو بدم باید تا 1 سال اجرا بشه. آزمایشی نمیشه.
مرخصی بدون حقوق هم کلی دردسر داره و بیمه ات ممکنه گم و گور بشه و....
پرستارم اگه قرار باشه ببرم خونه مامانم اینا، بازم همون قضیه اومد و رفتو دارم که دوست ندارم.
کسی میدونه هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر میشه؟
راستی تبسم جون خوابم مال سه شنبه شبی بود که فرداش می شد چهارشنبه (13 به در) و ساعتشم 4 و نیم صبح بود. لوفا" بهم بگو چقدر صحت داشته؟ تازه شامم سنگین نخورده بودم ولی خب تو فکرش که بودم....
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
سلاااااااااااااااام
چقدر صفحه نخونده داشتم سرم گیج رفت
ماشالله به آرنیکای گل واقعا که شاگرداوله سانی جون بعدش می گی چرا وزنش بالا نمی ره معلومه با این همه ورجه وورجه جون نمی گیره
دندونای سارا خانوم وآرنیکا جون مبارکه دختر ما که بی دندونه مامانم می گه خودم 1سال و 2ماهه بودم دندون در آوردم فکر کنید بچه به این بزرگی راه بره و حرف بزنه ولی دندون نداشته باشه
من به ماهک روزی 1 سی سی زینک سولفات می دم
کرم ضد آفتابم خیلی وقته براش خریدم ولی چون شمال آفتاب درست حسابی در نمی آد فعلا استفاده نکردم مارکش فکر کنم هیدرو درم (hydroderm) بود مخصوص نوزاد
پپو جون به نظر من به دلت زیاد بد راه نده منم دخترم پیش پرستار می ذارم ولی خیلی ازش راضیم البته به نظرم به رفتار خودت با پرستارت هم بستگی داره نباید زیاد بهش امر و نهی کنی که بعدا تلافی شو سر بچت در بیاره من خیلی آروم وبا احترام زیاد بهش تذکر می دم تا بهش بر نخوره البته پرستار اول دخترم خیلی تو بچه داری وارد بود ولی فوق العاده پررو بود انگار من کارگرش بودم که خدا خودش از سر راهمون برش داشت ولی این یکی خیلی خانوم محترمیه حتی ماهک دنبالش گریه می کنه به نظرم استخاره کن من که این کارو کردم
در مورد بد غذایی حسین جونم هیچی ندارم بگم که از وقتی که ماهک به غذاخوردن اومده داغ به دلم گذاشت یه قاشق بدون حرص خوردن من بخوره واقعا دارم از بد غذاییش دیوونه می شم در حد یه گنجشک غذا می خوره اونم به زور شوهرم می گه بهش اصرار نکن ولی اگه اصرار منم نباشه بخدا هیچی نمی خوره دهنشو قفل می کنه با قاشق با دست با ماست با... همه جوره امتحان کردم
دیروز داشتم بهش غذا می دادم (ماکارونی)تعجب کردم دیدم هرچی با دستم میذارم دهنش می خوره خوشحال شدم وقتی غذاش تموم شد بردم صورتشو بشورم دیدم لپاش باد کرده بلا خانوم دیگه به خودش زحمت نداده بود مقاومت کنه و غذا نخوره غذاشو نگه داشته بود تو دهنش صداش کردم مااااااااااااااااااهک خندید و همه غذاش ریخت بیرون
دختر منم انگار یه چیزایی یاد گرفته بای بای و کله زدن و بوس کردن و ادای سرفه کردن
سرعت چهار دستو پاشم مثل سرعت نور زیاد شده ازهمه چیز می گیره سر پا میشه
سلام به همه خاله های مهربون پندار

امیدوارم همتون خوب و خوش و سرحال باشید و سال خوبی رو پیش رو داشته باشید

ممنون بخاطر همه ی لطفی که به پندارم داشتید و براش دعا کردید تا خدا رحمش بیاد بهمون

ممنون برای اینکه هر لحظه یادمون بودید

ممنون از اینکه سرسفره هفت سین براش آرزوهای خوب خوب کردید

ما خونمون هفت سین نچیدیم شما مهربونا کنار سفره های سبزتون دعاش کردید

بازم محتاج دعاتونیم پندار 4شنبه وقت دکتر داره براش دعا کنید بخیر بگذره بچم خیلی زجر کشید
مزون و شو دایمی لباس مارکدار نازدونه

-وارد کننده انواع لباس کودک از سیسمونی تا 9 سال
- وسایل جانبی کودک : پتو - دندون گیر - اسباب بازی - پاپوش و ...

- انواع لباسهای اسپرت و راحتی مارک anit-polat-fig-ozkan,... ترکیه با کیفیت عالی مخصوص خانمها

ادرس تاپیک : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=390231&postID=15516538#15516538

وبلاگ : http://www.nazdoneh2.blogfa.com

شماره تماس : 09390386090 - 22936127

مزون : مبارک اباد لویزان - از چندین اتوبان دسترسی داره و خیلیییییی سرراسته

**** حراج لباسهای مارک و تک سایز مزون به قیمت خرید شروع شد بشتابید ****
**** حراج لباسهای مارک و تک سایز مزون به قیمت خرید شروع شد بشتابید ****
مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه

http://nazdoneh2.parsiblog.com/ پذیرش خرید ازسایتهای انگلیس و امریکا

سلام به همه
من که رسما آلزایمر گرفتم رفت ... اگه همون موقع که میخونم تو نت پد ننویسم چیزی یادم نمیمونه یا اگه یادم باشه یکی دوتای آخره که میگم اگه اینا رو بنویسم بقیه رو نگم و از قلم بیفته یهو ناراحت بشین :))) ولی با این حال ...

آتنا جونم دندونای دخمل طلا مبارک

اون دونه های شفاف تو پوشک منم تا حالا دیدم اوایل فکر میکردم مال جیش آناهیده یا شاید دور از جون سنگ کلیه داره داره دفع میکنه :)) دارین توهم رو دیگه ولی بعدا فهمیدم ظاهرا از پوشکه ....جهت اطلاع مارک پوشک پمپرزه نمیدونم به این ربط داره یا نه ولی ظاهرا بقیه مارکا هم اینجوری شده

پپو کلی خندیدم با اون جملات مثل خر میخورم و مثل خرس چاق میشم آخه منم حس میکنم همین طورم :))) و این مورد "من که بعضی وقتا دلقک بازی خودم جواب نمیده کلی اشیا و اسباب بازی روی کله ام جاسازی می کنم تا خانوم سرشو بلند کنه و دهنشو باز کنه و مام قاشقو بچپونیم تو حلقش! " آخه منم دقیقا همینم هر چی گیرم میاد میذارم رو سرم و دلقک بازی درمیارم تا بچپونم تو حلقش .... تازه یه تکنیک دیگه این آهنگ "سمنو آی سمنو" هست به معنای واقعی کلمه رسما دهنمون .... سرویس شد حالم بهم میخوره دیگه از این آهنگ .. آناهید عاشق این آهنگه روزی صد بار میذاریم تا خانم حریره قطره و سوپش رو بخوره :)))

+-+-+-+-+-+ آناهید ایزد بانوی آب ها +-+-+-+-+-+
سلام بچه ها خوبین؟

سال نوتون مبارک.ایشاالله سالهای سال سایتون بالاسر نینیهاتون باشه.

من بالاخره از شمال اومدم! کلی کار سرم ریخته. تازه باید خونه تکونی کنم!!

وقت نکردم پستا رو بخونم.فقط اومدم حاضر بزنم.

دوستون میدارم.فعلا.

سلام دوست ای گلم. بعد از یه غیبت طولانی بالاخره اومدم. به خدا خیلی دلم واستون تنگ شده بود ولی اصلا ترانه بانو فرصت برام نمیذاشت که یه سر به اینجا بزنم.

امیدوارم امسال سال خوبی و خوشی و سلامتی واسه خودتون و خانواده و نی نی های گلتون باشه.

امسال هم به رسم هر سال مون هفته اول و مشهد بودیم پیش خانواده شوشو. حرم هم رفتم و خیلی واستون دعا کردم مخصوصا همه نی نی ناز هایی که خدای نکرده مشکلی دارن و درگیر دوا و دکتر هستن. ایشالا زودی همه شون سلامتی رو بغل کنن

همه پست ها رو نتونستم بخونم واقعا. ولی همه دندون در آوردنا و اتفاقای خوب دیگه مبارک ه مبارک. ترانه من داره 10 ماهه میشه و هنوز بی دندونه. به شدت شیطون بلا شده. دیگه بدون کمک کامل می ایسته و بعضی وقتا یه قدم هم بر میداره.

توی عید به شدت بدغذا شده بود. الانم اصلا اصلا لب به غذای خودش نمی زنه. فقط دوست داره از غذای ما بخوره. منم دیگه کوتاه اومدم و قبل از ادویه از غذای خودمون برمیدارم و بهش میدم.-بعضی وقتا هم زردچوبه دار میخوره. نمک هم که رسما میزنم به غذاش دیگه ولی کم.

پپو من که پرستار گرفتم و با پرستار موافقم و خدا رو شکر راضیم. بچه فقط بازی میخواد و محبت همین. بعد از اداره هم که خودمون در خدمتیم دیگه! من 4 روز درهفته میام البته. به جای ساعتای شیرم دوشنبه رو مرخصی ام.

بازم دوستون دارم خیلی زیاد. بوووووووووس واسه همه.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -

آره سمیرا، آرمیتا هم عاشق تیتراژ شبکه من و تو و اخبارشه!!!!! (بچم از حالا 30 یا 30 شده!)
راستی من کن ب ب می بندم. بسته 56 تائیش 42 تومن. منم توی پمپرز هم از اون دونا دیدم.البته من از کن ب ب بیشتر از پمپرز راضیم. چون بعضی شبا تا صبح به پاشه اما نم پس نمیده. با وجود اینکه کشش هم درمیارم.
برای درآوردن کش هم دو سرشو نگه میدارم که دونا نریزه بیرون و از 5 سانتیمتری لبه هاش کششو درمیارم.
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
2706