2737
2739

سلام خانم های گل مامان های آینده

من امروز ده روزه انتقال دادم .روز هشتم و امروز که دهمه بی بی چک استفاده کردم جفتش یه هاله کم رنگ زیر ۵ دقیقه افتاد به نظرتون درسته یا تاثیر داروهاست؟

احتمال مثبت بودن هست.ولی اگه تاثیر دارو نباشه

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زود زدی

ممکنه کاذب باشه خصوصا روز هشتمت

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2738
بنظرم مثبته حالا باز چندروز دیگه تکرار کن.فقط یسوال چقدر هزینه ای وی اف شد؟ تعیین جنسیت هم کردی؟ اگر ...

سلام عزیزمم من بیمارستان بهمن انجام دادم تعیین جنسیت هم کردم یه ۱۳.۵ دادم یه ۳ میلیون البته نزدیک ۵ میلیون هم کل داروهام شد .برا بعدش نمیدونم من دیگه جنین ندارم دعا کنید بگیره چون دیگه توان پانکچر شدن هم ندارم

برو ازمایش

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

خیلی زود زدی.

چون دارو مصرف میکردی باید صبر کنی تا 2 هفته بشه بعد.

الان احتمال اینکه مثبت کاذب نشون بده بیشتره.

انشالله که بارداری عزیزدلم.

یکم صبوری کن تا وقتش بشه بعد بی بی بزن.

درکت میکنم که چقدر انتظار میکشی💜

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

مطمئن باش مثبته عزیزم .. من اصلا این حرفو قبول ندارم که تاثیر داروهاست.. 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2706