2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2192853 بازدید | 30805 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی گلی جون :-*

شیدا جون من حلیم شنبلیله رو تو پرانتز نوشتم که فعلا توصیه نمیشه
تجربه به من ثابت کرده وقتی مواد خشک و غیر روغنی با کلاه رنگ استفاده میشه تاثیرش بهتره و شستنش راحت تر. این موردم امتحان میکنم میگم نتیجه رو
از دوستان هم اگر کسی امتحان کرد بگه لطفا تا نظر قطعی نوشته بشه
hozita....
من نارگیلو تو ترکیبات روغن خیلی کمتر از بقیه میریزم چون موهامو نرم و کرکی میکنه درست برخلاف کرچک. الانم تخم شنیل ها رو ریختم شون تو کرچک و مقدار کمی زیتون و نارگیل.البته ناگفته نمونه من کرچکم دست سازه.و برخلاف روغن بچه ها قهوه ایی رنگه حتی دونه های کرچک توش پیداست.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2738
شیدا جاند سلام خوبی عزیزم؟

هورمون تستسترون ممکنه برای بعضی افراد حتی تو رنج نرمال باشه

ولی به علتی اینکه فولیکول های جلوی سر به تستسرون حساس هستند حتی با مقدار کم تستسرون هم میریزه

تنها راهش اینکه اون گیرنده های رو فولیکول بلوکه بشن تا دی هیدروتستسترون نتونه بهشون متصل بشه

که سائوپالماتو کارش همینه گیرنده ها رو بلوکه میکنه ولی فیناستراید تنها کاری که میکنه اینه که

انزیم الفا 5 ردوکتاز و مهار میکنه که باعث تبدیل تستسترون به دی هیدر وتستسترون میشه

پس سائوپالماتو خیلی بهتر از فیناسترایده
هر لحظه معجزه ایی در حال رخ دادن است ....
hozitجان.
من همسرم واسه سوخت هواپیما از کرچک استفاده میکنه...این کرچک از یه پیرمردی که کنار حرم عطاری داشته خریده البته شوشو گفت چون دست سازه به دردش نمیخوره...من از تو کارگاهش پیدا کردم..بقیه کرچکایی که میگیره زرد رنگه.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706