2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2190572 بازدید | 30805 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره الی جون تقریبا برابره تو روغن ها , ممکنه یکم فرق کنه ولی نه محسوس
الی جون اگر روغن های اسانس رو خیلی زیاد بزنی ممکنه پوستو ناراحت کنه ،8 قطره محلول یک درصد میشه وقتی احساس کنی برات کمه میتونی تا 2 درصد افزایش بدی و تعداد قطره هاتو دو برابر کنی
شیدی جون پس 30 گرم باید بیشتر از 2 ق غ و یه ق چ باشه من یه ظرف 50 میل دارم که وقتی روغن ترکیبی رو میریزم توش حتی 10% اون ظرف هم نیست در حالی که باید بیشتر از نصف بشه
وقتی مهربانیت از دور آنقدر نزدیک است...
حس میکنم جغرافیا یک دروغ تاریخیست!!!!
2728
خوابیدی شیدی؟؟
شبت بخیر عزیزم هر وقت اومدی لطفا جواب بده فک کنم اگه معادلش و با سی سی بگی واسه همه راحت تره گلم بوووووووووووس
یه سایت معتبر پیدا کردم
http://www.cuisine-french.com/cgi/mdc/l/en/apprendre/infos_pratiques/equivalences/equiv_poids.html

روغن رو زده

یه قاشوق غذا خوری 8 گرم

چایخوری 4 گرم

فکر کنم دو قاشوق با این قاشوق سبزه دو قاشوق غذا خوری بوده نه قاشوق غذاخوری معمولیه
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D8%B4%D9%82_%D8%BA%D8%B0%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%B1%DB%8C
الی جون غذاخوری من هم احتمالا فرق داره ,باید یکی از بچه های سایت که ترازو آشپزخونه داره بگه
یا اینکه بچه هایی که نتیجه چشمگیر گرفتن سما و سپیده بگن اونا دقیقا 30 گرم ترازو آشپزخونه رو ساختن یا دوقاشوق رو
مرسی عزیزم باز اگه بشه معادل سازی کرد با سی سی خیلی دقیق تره چون ترازوهای آشپزخونه همه دقیق نیست و احتمال خطاش زیاده
من نمیدونم از کی باید پرسید یعنی داروخونه ای ها میدونن؟ یا عطاریا؟
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تخم شنبلیله رو ریختم تو یه ظرف حاوی روغن و حالا روزی ده دقیقه این ظرف روغنو میذارم تو اب در حال جوش....
حالا
این تخمهای شنبلیله مثل سنگ میمونن.هیچ جور هم پودر نشدن یعنی با این شرایط روغن شنبلیله بدست میاد.......
منتظر جوابم....مرسییییییی.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706