2752
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2198584 بازدید | 30805 پست
سلام من یه دوره دوماهه برای منبع پروتین مصرف کردم انگار دارع موهای زائدمو زیاد میکنه من مو زائد ...

سویا همینه بیشتر هورمونا رو به هم میزنه

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=9913676]بچه ها من یه چیز عجیب بگم موهای پشت سرم میریزه جلوش نمیربزه ها پشتشه چکار کنم؟! ازمایش هم چیزی نشون ...[/QUOTE

سلام خانم منم فقط پشت موهام ميريزه كلي دارو و درمان ميكنم بيفايدس ازمايش هم دادم مشكلي ندارم خداروشكر 

لطفا اگر جواب گرفتي بمن ايميل بزن farzaneh.7kh@gmail.com

2731

بنظر من عزیزم برای درمان ریزش مو و رشد مجددش بهتره که بری کلینیک موگه. من انقدر دکتر رفتم که نگو  بالاخره یه دکتر پیدا کردم عالیه هم برای پوست و هم مو هر مشکلی برام پیش میاد میرم پیششون.

خدا رو شکر تازگی موهامم داره دوباره پرپشت میشه

اگر بخواید میتونم ادرس اینستای دکتر خاک سفیدی که میرم پیش شون رو بهتون بدم برید سر بزنید

http://www.instagram.com/mugeclinic
۰۹۹۰۴۲۰۴۶۸۲

طب سنتی افلاطون با داروی گیاهی ریزش موی منو درمان کرد شمارش 09179170344

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
سلام به همه ی خانمای گل به نظر من در کنار استفاده از گیاههای مفیدی که خداوند توی طبیعت گذاشته که بهر ...

عزیزم من اب پیاز زدم ۴۰دقیقه موند بعد رفتم حموم شستم در نهایتم اویشن و سرکه سیب ریختم ۱۰ دقیقه موندچون کف سرم شوره چرب داره بعد در اومدم موهامو شونه کردم خیلی اومد این طبیعی

راستی کسی تا حالا از سیر استفاده نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اکثر ارایشگرا می گن برا ابرو سیر بزنید.همسری می ...

نزنیااااا 

مامانم میگفت یکی سیر گذاشته بود سرش کل موهاشو ریخت حتی بدنش😦

هالا بازم تحقیق کن باز نمیدانم🙆‍♀️💁‍♀️

سلام من کلا پیشونی بلندی دارم.اما متوجه شدم موهای دوطرف پیشونیم مثه مردا کم پشت شده وریخته.تنبلی تخمدان دارم موی زائدم دارم.اما اصلا ریزش مونداشتم وندارم چون وقتی موهامو شونه میزنم موهام نمیریره اما بدبختانه فقط از پیشونیم به صورت مردانه ریزش پیدا کرده وبالارفته 😭😭😭😭توروخدا هرکی پست منو دید راهنماییم کنه چیکار کنم.واسه تنبلی تخمدان هم قرص ویتاگنوس مصرف میکنم چون ازقرصهای شیمیای نتیجه نگرفتم.

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
سلام از مخلوط پودر مورد ونخود خام و تخم مرغ برای پرپشتی مو استفاده کنید عالیه

عزیزم واقعا عالیه سه بار زدم شکر خدا ریزش موهام خیلییییی کم شد ولی هنوزم ادامه میدم ،شمااستفاده کردین از نخود؟ باعث بلند شدن مو هم میشه یا فقط قطع ریزش؟؟

2706