2752
2734
سلام . پسر من 20 هفته ست تو شکممه .
شبا خیلی بد می خوابم . همش می ترسم وقتی ازین پهلو به اون پهلو میشم پسرم طوریش بشه . چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام کلاس بارداری که من رفتم گفتن لازم نیست بلندشی بشینی فقط موقع ازین پهلو به اون پهلو شدن یکم شکمتو منقبض کن یعنی یخورده شکمتو بده تو اون فشاری که همیشه حس میکردی رو دیگه نمیکنی این شکم تو دادن رو در مواقعی که میخوای بحالت دراز کش بری یااز ان حالت به حالت نشسته و بلند شدن در بیای هم رعایت کن
در طول شب برای استراحت کمر میتونی روکمر بخوابی ولی بیشتر از 10 دقیقه نشه
وقتی به پهلویی همیشه زیر پایی که بالاتره یه بالش بذار
موفق باشی
خیلیا پایِ معرفتِ خودشون وایسادن نه خوبیِ شما !😏
پس از کی بشینیم و بخوابیم؟؟؟ من که شبها خواب ندارم شاید جمعا 2 ساعت خوابیده باشم ...وقتی هم که نخوابم فکر میاد تو سرم هی از این ور به اون ور میشم نمیدونم چیکار کنم ..........هفته 20 هستم....پسملی دارم جیگرشش..
سلام دوستان از بالش بارداری استفاده کنید.نحوه استفاده اش رو هم توی اینترنت میتونید جست و جو کنید. بالش برداری فقط برای بارداری نیست مثلا بعد از زایمان موقع شیردهی به نینی هاتون تکیه گاه خوبی میشه.
2706