2733
2734
عنوان

کتاب پرورس هوش و تمرکز

513 بازدید | 15 پست
دوستان برای دخترم که دو ساله شده دنبال کتابهای هوش و تقویت تمرکز و بازی هستم ،... یک دنیا کتاب قصه و شعر دارم ولی کتابهای هوش و تواناییهای گفتاری و خلاقیتی میخوام

ممنونتون میشم یبک دنیااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی مریم بانو

پازل و .... خیلی داره چون بچه دوم است و قصه و.... زیاد ولی حوصله کم داره و هنوز خوب صحبت نمیکنه .... فقط کلمه میگه و جمله نمیگه .... مبخوام تمرکزش بالا بره و هوشش افزایش پیدا کنه و حوصله بیشتری برای تحلیل پیدا کنه ....

باز هم متشکر میشم از راهنماییهای بیشتر
مرسی مریم بانو

پازل و .... خیلی داره چون بچه دوم است و قصه و.... زیاد ولی حوصله کم داره و هنوز خوب صحبت نمیکنه .... فقط کلمه میگه و جمله نمیگه .... مبخوام تمرکزش بالا بره و هوشش افزایش پیدا کنه و حوصله بیشتری برای تحلیل پیدا کنه ....

باز هم متشکر میشم از راهنماییهای بیشتر
2738
کارتهای بین بین یه سری اشکال روشه .همین طور کارتهای دید آموز.مثلا حیوانات. سبزیجات.یه سری هم فعل ها هستن.من که فکر میکنم برای دختر من خوب بودن کلی کلمه یاد گرفته اینجوری. حالا حرف زدنش هم که خیلی دیر نشده.کتابهای هنر اگه حوصله داشته باشید برای تمرکز خوبه.مثلا اعداد در هنر. یک تصویر نقاشی معروف تو صفحه اوله. که عکس یه مگس تو یه جای تصویر هست. از بچه میخواد بگرده با چشمای کوچولوش دنبال یک مگس. اینجوری هم عدد یک رو یاد میگیره هم اون گشتن بهش کمک میکنه
کارتهای حافظه هم اینجوری که از هر کارت دو تا دارین با مثلا چهار تا شروع میکنیم. دو جفت یعنی.بعد نشون میدی برمیگردونی بعد بچه جفتها رو پیدا میکنه. حتما این بازی رو با بچه بزرگترون انجام دادین
2706