2737
2739
عنوان

کسی تا حالا از طب سنتی جواب گرفته

889 بازدید | 9 پست
سلام من بچه ام رفلاکس شدید داره یکی از آشناهام پیش دکتر روازاده می ره بهم پیشنهاد داده پسرم را پیش اون ببرم کسی تا حالا با این روش بچه اش را درمان کرده می شه به این دکتر اعتماد کرد آخه می گن اگه پیش اون ببرم دیگه نباید داروهای شیمیایی به پسرم بدم به نظرتون کار درستیه دوست دارم بچه ام این قدر درد نکشه زود تر خوب شه دارم دیوانه می شم نمی دونم دیگه باید چیکار کنم پسرم 10 ماهشه و داروها روش اثر نمی کنن
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صدیقه‌جون من الان خودم و فرزندم زیر نظر دکتر طب سنتی هستیم البته نه دکتر روازاده من خودم قبلا پیش ایشون رفتم ولی راستش خوشم نیومد ولی این دکتری که میرم راضیم البته داروهای شیمیایی رو لزوما قطع نمی‌کنه و تازه خودشم ممکنه داروهای گیاهی داروخانه ای یا حتی شیمیایی بده
من همزمان هم پیش دکتر فوق‌تخصص اطفال می‌برمش هم پیش این دکتری که میگم یکم سخته استفاده از هر دو روش ولی کج‌دار و مریض پیش میرم دیگه
در ضمن دختر من 6 ماهشه و برای مشکل خاصی نبردمش ولی کلا بدون که طب سنتی خیلی طولانیه و باید واقعا حال پیگیری داشته باشی
2731
دست همه شما به خاطر کممتون درد نکنه گزل بانو جون یعنی می گی پیش روازاده نبرمش پسش یه دکتر دیگه ببرمش خدا کنه جواب بگیرم
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
2738
سلام
نه عزیزم من اصلا نمیگم کجا ببر یا کجا نبر اطلاعات خودم رو گفتم
من کلینیک دکتر عزیزخانی رفتم http://www.iranianmedicine.ir/
و با هم داروهای گیاهی مصرف کردم هم چندین بار حجامت و بادکش و ... روی من حجامت خیلی اثر داشت.