2737
2734
عنوان

شما تو خونه پیش شوشوها چی می پوشین/

| مشاهده متن کامل بحث + 160327 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من با سوگند موافقم ولی بهتره توی خونه هم لباسهای شاد و متنوع پوشید واسه روحیه خودمون اگه به خودمون برسیم خیلی سرحالتر می شیم و از حالت افسردگی در میاییم ممکنه یکسری لباسهای خیلی لختی باشن که واقعا مناسب مهمونی هم نیست ولی تو خونه به جای اینکه با شورت و سوتین بگردیم مناسب تره و قشنگ تره . در ضمن طی تحقیقات اخیر یکی از عوامل ایجاد سرطان سینه سوتین سفته پس بهتره حداقل تو خونه دیگه سوتین تنمون نباشه . من که خودم همینکارو می کنم .
2731
چه تاپیک خوبی
به نظر من هر چی میپوشید باید تنوعم داشته باشه و رنگشم شادو جیغ باشه و سعی کنید اگه لباس معمولی تنتون هست تو خونه لباس زیرتون قشنگ باشه
لباس خواب
شورتو سوتین
تاپ یا تی شرت با شورت یا با شلوارک یا با شلواریا دامن{کوتاه یا بلند}
پیرهنای قشنگ
لباسایی که مدلای جالب و خاص دارن یا حتی لباس شب
همه ی اینارو میشه پوشید

2738
وا تا حالا اصلا نشنیده بودم با شورت و سوتین تو خونه آدم راه بره آشپزی کنه جالب بود من خودم تاپ شلوارک دامن کوتاه و تاپ یا پیرهنهای کوتاه می پوشم اما بچه ها شمایی که تو خونه انقدر باز با شورت می گردید فکر نمی کنید برای شوهراتون عادی میشه دیگه شب تو اتاق خواب جذابیتی نداره؟
2706