2737
2734
سلام.دختر برادرم یک ماهش شده.شبا اصلا نمیخابه طوری که برادرم و خانمش حدود بیس روزیه اصلا نتونستن بخوابن.رو زندگی شغلی برادرم هم تاثیر گذاشته و درستو حسابی نمیتونه بره سر کار.اگر تجربه شو دارین و راه حلی بلدین بگین.خدا خیرتون بده .معضلی شده واقعا واسشون.?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یا گشنشه و نمیتونه خودشو خوب سیر کنه یا بعد شیر خوردن شبانه نفخش میگیره که باید بلندش کنن تا اروغ بزنه کلا باید برای جلوگیری از نفخودلپیچه و رفلاکس خوابیده شیر نده ....ویا دلدرده که با گریپمیچر حل میشه
2728
مینا جان پسر من تا 9 ماهگی همینطور بود زندگیمون داشت از هم می پاشید واقعا خدا کمکشون کنه برا پسر من که هیییییییچ راهکاری جواب نداد من بار ها سر پا خوابم می برد و با بچه می خوردم زمین انگار ارتفاع سنج داشت باید حتما ایستاده راه می بردمو تکونش می دادم بعد 9 ماهگی شبا هر 45 دقیقه بیدار میشد اما حد اقل 45 دقیقه پشت هم می خوابید
اللهم عجل لولیک الفرج
مینا جان من خودمم بچه م 1.5 سالشه.خب بیدار خوابی داره اما مال اینا همش بیداریه دیگه خوابی در کار نیس!!!ریما جان واقعا؟تا 9 ماه؟؟خدایا!!!پس دعا کن خدا به اینا کمک کنه....آهو جان دل دردو اینا شو سعی میکنن برطرف کنن.اما اگرم میخابه 10 دقیقه ایه!!!اما این راهکار که خوابیده شیر نده رو میگم بهشون. ملودی جون اخه همش نباید از دل درد باشه.مسئله ش اینه که بیشتر روزا میخوابه.مرسی عزیزان
عزیزم ایشون بچه شبه یعنی روزا خوابه و شبها بیدار و متاسفانه تا یک مدت طبیعیه تا خودش بتونه فرق شب و روز رو بدونه و بخوابه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2740
یکتا جان پسر من بچه روزم نبود وگرنه خودم باهاش می خوابیدم روزا حد اقل تا بتونم شبا نگهش دارم انواع دکتر و آزمایشم بردیم می گفتن هیچیش نیست ذاتا اینجوری نا آرومه بعد دو سالگیش تازه مثل بچه های هم سنو سالش می خوابه یعنی وقتی از شیر گرفتمش البته پروسه از شیر گرفتنشم مصیبتی بودا تا یک هفته هیچی نمی خورد و فقط جیییییییییغو گریه منو چنگ می زد به منو به هر کی که میدید التمااس شیر می کرد طفلی
اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزم بستگی داره بعضی وقتها تا چندیدن ماه طول میکشه گاهی هم بچه 40 روزه بشه کم کم درست میشه 9 ماه خیلی زیاده اینی که من میگم اگر خیلی طول بکشه تا 3 ماه و بچه دیگه فرق شب و روز رو میفهمه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
خاطره جون شما بچه ت رو عادت دادی که شبها با نور و چراغ خواب بخوابه؟
مینا جان بچه با بچه فرق داره امیدوام زودی خوب بشه خوابش من الان دومیو باردارم همسرم چند شب پیش میگه اگه اینم مثل طه باشه احتمالا جفتمون اینبار میمیریم چون بنیه اولی رو هم نداریم
اللهم عجل لولیک الفرج
2706