2752
2734
سلام.دختر برادرم یک ماهش شده.شبا اصلا نمیخابه طوری که برادرم و خانمش حدود بیس روزیه اصلا نتونستن بخوابن.رو زندگی شغلی برادرم هم تاثیر گذاشته و درستو حسابی نمیتونه بره سر کار.اگر تجربه شو دارین و راه حلی بلدین بگین.خدا خیرتون بده .معضلی شده واقعا واسشون.
گریه می کنه شبا؟
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوزاد تا 4ماهگی چون فرق شب و روز رو نمیدونه معمولا شبا بیدارن.باید وقتی صبح میشه نور طبیعی داخل اتاق بتابه و کلا فضا روشن بشه و موقع شب همه جا تاریک تا کم کم متوجه بشه.ولی معمولا تا 4ماهگی کم و بیش این وضعیت ادامه داره
2731
هنوز روده هاش مشکل داره وباید بیوگایا بخوره شبی 7قطره البته یه دکترخوب ببره ضررنداره ولی چون شبها گریه میکنه مشکل خاصی نداره .
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
منم احتمال میدم گرسنه ش باشه.چون در حال شیر خوردن خوابش میگیره و خب سیر نمیشه قاعدتا.حموم گرم!باشه قاصدک جان.اینو میگم امتحان کنن.مرسی گلم.اسما جان بچه خودمم گریه زیاد میکرد.دل درد داشت.اما شبا هر چند منقطع اما میخوابید.هر 40-45 دقیقه بیدار میشد شیر میخود.اما بچه برادرم اصلا به قول قدیمیا شبو روزش عوض شده
اسما جون با چه روغنی ماساژبدن؟روغنه مهمه یا ماساژدادنش؟روغن کنجد خوبه؟هایناز فکرنکنم همش از دلدردش باشه.کسی دمکرده گیاهی چیزی توصیه نمیکنه؟ضرر نداشته باشه
بچه ها من میرم باز اگر تجربه ای داشتین دوستانی که سر میزنن به این تاپیک،لطفا بنویسین میام میخونم.از همه ممنونم..اسماجون جوابموبدی....مرسی بوسدوستون دارم.بای
سلام پسرمنم همین طوری بود دقیقا تا 10 ماهگی بعدش خوب شد تا صبح میخوابه نگران نباشید ، به منم خیلی خیلی سخت گذشت ولی جاره ای نبود باید تحمل میکردم زمان که گذشت خوب شد
به نام خالق زیبایی ها
2706