2733
2734
مامانم 60 سالشه خونریزی شدید داره دکترا اهواز گفتن بره تهران عمل کنه عملش سخته چون مامانم قند خون و فشار خون و ناراحتی قلبی داره متاسفانه. اسم دکترهای بیمارستان نفت تهران دکتر پروین منصف اصفهانی دکتر منیره گل شیرازی دکتر رقیه فرزدی دکتر زهرا عدالتی مرفه دکتر مریم غفوری کسی میدونه کدوم دکتر خوبه؟؟ خیلی نگران و ناراحتممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام مامان خودم هم2سال قبل این عمل به دلیل فیبروم و همینطور خونریزی شدید تو دوران قاعدگی انجام داد. الان خدارو شکر مشکلی نداره خواهر شوهرم هم انجام داده ولی خوب اون تخمدانش رو هم در اوردن نمیدونم تا چه حد راست هست ولی میگن اگه تخمدان هم در بیاد بعدش حرارت بدن خیلی بالا میره و از این جور مسائل... نگران نباش.... منم دقیقا مثل تو بودم ولی خدا رو شکر به خیر و خوشی تموم شد و الان مامان گلی صحیح و سالم کنارمون هست. انشالله مادر شما هم به سلامتی عمل میکنن..... فقط بعد عمل دوران نقاهتشون کمی طولانی هست و باید استراحت مطلق داشته باشن تا حدود2یا3 ماه.... بعد از اون هم تا1سال خودشون به زحمت و اذیت نندازن
عشقم، هسرم و دخترم......
2706