2737
2739
مامانم حدود 2هفته ای میشه که خوابش نمی بره پیش دکتر اعصاب و مغزم رفته اول با دو تا قرص قوی شروع کرد وقتی دید فایده نداشته کردش 3تا ولی بازم بی فایدست شاید تو این 2 هفته 4 روز خوابیذه باشه مشکل خیلی بدیه خدا نصیب هیچ کس نکنه مامانم داره آب میشه و ما کاری از دستمون بر نمیاد اینارم بگم که مامان من یه فرد فوق العاده خوش خواب بود تا حالا هم چین مشکلی نداشته حدودا چند ماه پیش یه مشکلی داشتیم که تموم شد ولی جدیدا هیچ مشکلی هم وجود نداشته لطفا راهنماییمون کنید
خواهر 25 ساله منم تقریبا این مشکل رو داره ولی سعی میکنه با دم کرده های طبیعی مثل گل گاو زبان و بابونه بتونه شبها راحت بخوابه
توی سخنرانی دکتر روا زاده هم شنیدم که گفتن کسایی که مشکل بی خوابی دارن گلاب اصل بگیرن از عرقیاتی ها نه گلاب های شیشه ای که تو سوپر مارکت دارن ....بریزن روی یه دستمال بذارن زیر بینیشون....سریع خوابشون میبره ........
سحر راست میکه
من روی بجه هام امتحان کردم کلاب رو بخوره هم خوبه البته دوره درمان داروهای کیاهی 40 روزه باید مرطب خورد
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام من عرق گل گاوزبان را تجربه کردم عالیه البته سعی کن از جای خوبی تهیه کنی به امید خدا به زودی خوب میشه خبر خوب شدن هم برامون بذاریا
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2740