2733
2739
سلام چند وقت پیش یه سیم کارت موقت تو گوشیم انداختم و خوب برای استفاده ازش پروفایل وایبرم رو عوض کردم قاعدتا باید شماره جدید رو میدادم و تا اینجا مشکلی نبود اما بعدش که دوباره سیم کارت دائم رو انداختم با این که بازم پروفایل و شماره رو درست کردم بازم تو گوشیه هیچ کس نشونم نمیده وقتی ام خودم پیغام میدم براشون با شماره قبلی میاد باید چیکار کنم درست شه.؟؟؟/
عزیزم وایبر اصلا ربطی به سیم کارت تو گوشی نداره.شما اولین باری که تو وایبر ثبت نام کردی شماره موقت رو ثبت کردی و کد فعال سازی به اون شماره اومده.حالا گوشی شما حتا اگه هیچ سیم کارتی هم توش نباشه با هم.ن شماره ثبت نامی وایبرت فعاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه سارا جان این طوری نبوده اول که وایبر داشتم با همون شماره ثابت بوده بعد دوباره پاک کردم و شماره جدید رو دادم که موقت بود الان دوباره پاک کردم شماره جدید تو پروفایلم هست اما برای بقیه شماره قبلی رو نشون میده هر بار هم برنامه رو پاک کردم اما این بار درست نمیشه