2737
2734
عنوان

بچه ها اگه شوهرتون تو مناسبت ها .....

196 بازدید | 23 پست

بهتون تبریک خشک و خالی بگه بعد هر چند مناسبت رو یکی کنه بهتون پول بده برید طلا بخرید راضی میشید !

یعنی خودش وقت نزاره گلی بخره یا کادو رو همون روز بده 

همش با تاخیر و زور بده اصلا براتون ارزش داره 

خدایا شکرت 🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین کارم نمیکنه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2728

🙁

من از بیگانگان هرگز ننالم ک هر چه کرد با من اشنا کرد ..ما ز یاران چشم یاری داشتیم.لاشی تر از انی بودند ک میپنداشتیم  رفیق من حواسم نی.تو ازپشت بهم خنجر بزن!!از دست رفیقان چ بگویم گله یی نیست؛گر هم گله یی هست دگر حوصله ای نیست✌️ 
2740

شوهرم منم همینه سالی یه تیکه طلا میخره میگه خوشم نمیاد ات و اشغال بخرم برا مناسبت ها 

پول هم ندارم هر مناسبت طلا بخرم بنابراین 

سالی یکی از مناسبت ها که دستمون بازه طلا میخره 

مثلا امروز برام گوشواره خرید 

خیلی خوش سلیقه اس

ننه از من هیچی به دل نگیر🤧

همین الانشم همینجوریه فقط بایدبهش یاداوری کنی تاشیرینی بگیره

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
توروخدا ول كنين تو اين اوضاع مردا واقعا تحت فشارن حالا شما انتظار چيا دارين 

گفتم وضع مالی عالی باشه 

من انقدر سطح پایین نیستم همسرم نداشته باشه توقع کنم ! این هدیه ها براش پول خرده 

خدایا شکرت 🫀
2706