2737
2739
عنوان

پروژه کامل معمارى (طرح نهایی)

1056 بازدید | 23 پست
دوستانى که دانشجوى معمارى هستند یه پروژه کاملو عالى براى طرح نهایی به همراه رساله دارم ، اگر خواستیدبرام پیغام بگذارید.
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
المیرا جان کتاب خوبیه به هر حال خونده باشى ، ولى اون طورى نیست که هر ترم لازم داشته باشى ، اگه بتونى از کتابخونه بگیرى خودت ببینى چه طوریه یه مطالعه بکن اگه احساس کردى خیلى لازم دارى بعد بخر
شیوا جان فکر کنم به کتابخونه مجبور شى اهدا کنى فکر نکنم پولى بدن ، براى ما که این طورى بود بازم بپرس
هر کسى دوست داشت کتابایى که در رابطه بارشته معمارى داره همین جا معرفى کنه شاید به درد کسى بخوره و بخره.
موضوع پایان نامه : کانون پرورش فکرى کودکان و نوجوانان ،
پایان نامه کاملِ کامل، وهیچ کار دیگه اى لازم نداره ، یعنى 3d , همه پلانه و برشها و نماها با یه رساله خیلى کامل ، قیمتم توافقى ، چون قیمت پایان نامه ها خیلى بالاس فقط یه 3d بخوان بزنن کلى میگیرن ، یعنى براى من که گرون تموم شد خردمم کلى وقت گذاشتم تا کامل شد ولى اگربا این موضوع خواستید بگید سر قیمت توافق میکنیم.
2706