2733
2734
عنوان

فولیک اسید پنج و mtrfو اوتیسم

2097 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها لطفاً کسایی که فولیک اسید پنج خوردن بیان کمک .من الان هفته 22هستم بخاطر مشکل ژنتیکی هتروزیگوت مرکب و سقط قبلیم دکتر بهم فولیک اسید پنج داده بخورم الان پرنتال مولتی ویتامین و ایرویت میخورمم توشون فولیک اسید هست شنیدم فولیک اسید باعث اوتیسم میشه خیلی نگران بچم هستم موندم بخورم یا نه یه پرناتولوژی ست پرسیدم گفت اگه ویتامینی میخوری فولیک اسید فعال توش هست نباید دیگه فولیک اسید پنج بخوری یا نباید اونا رو بخوری الان نمی‌دونم اینا فولیک اسید فعال داخلشان هست یا نه و تفاوتش با فولیک اسید معمولی چیه توروخدا میدونید بیاید کمک مردم از استرس 

واقعا فولیک اسید باعث اوتیسم میشه؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

اتفافا میگن کمبود فولیک اسید باعث اتیسم میشه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

خب رو بسته قرصت مقدارشو نوشته ولی خب فولیک اسید اتفاقا تو بارداری چون اکثر خانوما کم دارنش حتما باید مصرف بشه ولی پنج رو از دکترت سوال کن من خودم فولیک اسید رو قبل بارداری میخوردم حین بارداری به خاطر تهوع قرصی نخوردم جز آهن و ویتامین

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
اتفافا میگن کمبود فولیک اسید باعث اتیسم میشه

من الان تو اینترنت خوندم نوشته کمبودش نقص لوله عصبی زیادیش اوتیسم موندم به خدا چیکار کنم دکترا هم توضیح نمیدن درست حسابی آدم بدونه

من الان تو اینترنت خوندم نوشته کمبودش نقص لوله عصبی زیادیش اوتیسم موندم به خدا چیکار کنم دکترا هم تو ...

نگران نباش بسپار بخدا ذهنتو خالی از فکرای منفی کن منم تا ۱۴هفته فولیک اسید ۵رخوردم بعدشم دکترم بهم بست فولات داده دارم میخورم 

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
نگران نباش بسپار بخدا ذهنتو خالی از فکرای منفی کن منم تا ۱۴هفته فولیک اسید ۵رخوردم بعدشم دکترم بهم ب ...

منم الان ماه پنجمم تموم شده دارم فولیک اسید پنج میخورم.توی پرنتال مولتی ویتامین و قرص آهن ایروویت که میخورمم فولیک اسید هستت حالا موندم چیکار کنم نمی‌دونم منظورش از اسید فولیک فعال یعنی چی

من هیچ‌ دارویی نمیخوردم بچم اوتیسم شد. حاملگی پر استرس مهمترین علت اوتیسمه

استرس که جزو جداناشدنی حاملگیه .شما ا کی فهمیدید اوتیسم هست و اینکه تو غرابالگری یا امینوسنتز مشخص نمیشه؟

منم الان ماه پنجمم تموم شده دارم فولیک اسید پنج میخورم.توی پرنتال مولتی ویتامین و قرص آهن ایروویت که ...

خب ب دکترت بگو دکترمنم تو ۱۴هفته گفت دیگه فولیک اسید ۵نخور جاش فولات داد و مولتی ویتامین ک  توی اونام فولیک اسید داره نگران نباش از ی دکتر دیگه مسورت بگیر و نخور 

2706