2733
2739
عنوان

مامانایی که فرشته هاشون با رحم اجاره ای دنیا اومدن کمممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 1193871 بازدید | 14931 پست
مشکلتون چی بود که رحم اجاره کردین ؟بچه هایی ک بارحم جایگزین ب دنیا میان ازنظرظاهری ب پدر و مادر واقع ...

عزیزم چه سوالی بس به کی می رن خدا جنین خودشون از ژن خودشون

برای بچه دار شدنم دعا کنید 
سلام بچه های به دکتر خیلی ربط داره که چطور دکتر شهرزاد انصاری و دکتر نصر توی ساختمان پزشگان دی خیلی ...

نه بابا باید خدا بخواد دوستان من پیش نصر رفتن منفی شد فقط خدا دکتر وسیله اس

برای بچه دار شدنم دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان اگر کسی در مشهد جایی رو برای شکم مصنوعی بارداری سراغ داره به من هم بگه ممنون میشم🙏🙏🙏

خانمی سلام تو اینترنت سرچ کن بنویس از کجا میشه تهیه کرد بعد ادرس رو برات یا مینویسه یا اینکه از طریق پست برات میفرستن یا اینکه اگه آشنا داشتی تو تهران بگو برات بفرستم ولی فکر کنم تو شهر مشهد باشه خانمی 😊👄👄👄

خانمی براو از سایت شماره رو گیر آوردم خواستی زنگ بزن ببین شعبه تو مشهد داره پست هم دارن بزنی تو اینترنت شکلشم برا میاره فقط باید بنویسی ادرسشکم بندمصنوعی بارداری09128499149؛02188912049جنس سیلیکونی ژل و قابل سایز بندی وحرکت شکم تو سایت اینطور نوشته بود بازم خودت زنگ بزن فقط تو هم برای من تو این ماه دعا کن  که مشکل منم حل بشه  امیدوارم موفق باشین همه شماهاااا

2740

کسی که شاغل باشه رحم اجاره بگیرید، چه جوری میشه که شش ماه مرخصی زایمان شامل حالش بشه، کسی هست یک راه کار بده،چون شنیدم واسه رحم. اجاره یا بچه از بهزیستی بیارید 84روز مرخصی میدن با حقوق، چکار کنیم که شش ماه شامل حالمونیست بشه اگر کسی فکری یا راه کاری داره،راهنمایی کنید لطفا، ممنون میشم 

خانمی براو از سایت شماره رو گیر آوردم خواستی زنگ بزن ببین شعبه تو مشهد داره پست هم دارن بزنی تو اینت ...

عزیزم ممنونم به این شماره قبلا زنگ زدم یکی از دوستام ازش گرفته میگفت ماههای آخر کارش خوب نبوده و نتونسته شکم بند رو گرد در بیاره یکم تابلو بوده به هر حال ممنونم قرار بیام تهران و با همین شماره که دادی مستقیم صحبت کنم ولی مشهد هم میگردم شاید جایی پیدا شد به خاطر لطف زیادت ممنونم شماره تو به یه آدم مطمئن دادم اگه خواستید با هم به تفاهم برسید انشالله

سلام اذربانو جان، خوب وقتی خودت زایمان کنید خوب نامه بستری واین که زایمان کردین رو میبرید اداره  بیمه ومحل کارتون که مرخصی زایمان شامل حالش بشه اما وقتی رحم اجاره باشه دیگر ما زایمان نکردیم، فقط با اونا نامه دادگاه که میبریم 84روز مرخصی میدن، که البته همه هم می فهمند 

واسه شکم بند بارداری هم یک شماره هست مال تهران که زنگ میزنی اندازه دور شکم و قدرت وزن را میپرسم وبر اساس اون واست درست میکنه، وتو سه سایز 5ماه، 7ماه. 9ماه درست مکنه اگر هر سه تا رو بخواین هزینه میشه 800هزارتومان، ولی اگر هر کدوم رو به تنهایی بخوای هزینه اش 300هزار تومان میشه من تو نت سرچ کردم عکسش رو دیدم فقط واسه زیر لباس خوبه اگر مثلا کسی بخواهد شکمتو ببینم همه چی لو میره، 

2706